Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma meg tudtam hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma meg tudtam hogy az exem kórházban van és rendese ideges lettem ez miért van? Meg aggódok .

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Mondjuk mert kórházban van egy ember, akit valamikor szerettél és nagy valószínűséggel most sem gyűlölsz?
2018. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És akkor ezt miért tőlünk kérdezed, főleg miért a szexuális kategóriàban? :D
2018. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább menjél be és látogassd meg!
2018. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj be és látogasd meg.
2018. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ez azt jelenti, hogy nem vagy pszichopata. Teljesen normális, hogy aggódsz valaki olyanért, aki közel állt hozzád, sőt, az lenne furcsa, ha nem aggódnál (persze csak akkor, ha nem valami emberi söpredék az illető).

Nem kell belemagyarázni semmit.

2018. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kérdés ez? Sokan azt hiszik, hogy a szakításnak azt kéne jelentenie, hogy a másik embert minden emlékével együtt nyomtalanul kitörlöd a múltadból. Ez nyilvánvalóan hülyeség.


Az exed az életed egy fontos része, és a szakítás ezt nem törli el. Tökéletesen normális reakció, amit érzel.

2018. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Be nem mennék hozzá, de egy Jobbulást - lapot küldenék.


Bár az exem akkora suttyó volt, hogy engem pl. nem érdekelne a dolog.

2018. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!