Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj lehet? Aggódok!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet? Aggódok!

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk és amikor betette nagyon fájt. (ez nem az első alkalom volt) együttlét közben kimentem pisilni és véreztem ami nem egy csepp volt. Aggódok hogy ez mitől lehet? Terhességet kizárhatom? Ilyen nemfordul elő hogyha valaki terhes? fogamzásgátlót szedek volt mensim és még gyakran óvszerrel is védekezünk
2017. okt. 12. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a terhességtől véreztél. Ott más baj lesz..
2017. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Elöször is nyugodj meg. Terhesség szerintem teljesen kizárható, mivel védekeztek tablettával és gumival is és ez így eleg valoszinutlen. Elég nedves voltál? Lehet pont úgy tette be hogy megsértett belül és attól vérzett.De en ezt így biztosra nem tudhatom.

2017. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2. Vagyok. De ahogy irtad ez nem az első, érdemes lenne orvoshoz fordulni ha tényleg gyakran megesik és a vérzés sem kevés.
2017. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz,ő tud biztosat mondani.
2017. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mantis religiosa ***** válasza:
Azt legalább tudod, hogy honnan véreztél? ( Húgycső vagy vaginális? ). Nem mindegy milyen szakorvoshoz mégy. mégy.
2017. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vaginális
2017. okt. 12. 19:32
 7/7 mantis religiosa ***** válasza:
Nőgyógyász szakrendelés minél előbb.
2017. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!