Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok, számotokra mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, számotokra mi a három legfontosabb, legpozitívabb belső tulajdonság egy férfiban?

Figyelt kérdés
Csak annyit kérek, hogy gondoljátok át jó alaposan a dolgot. Ne felszínesen, hogy "kedvesség" meg "határozottság", hanem tényleg, a mélyebb tulajdonságokat is vegyétek górcső alá, mint amilyen például a hűség, vagy a becsület. Mert attól, hogy valaki kedves, még egyáltalán nem biztos, hogy hűséges is, vagy attól még hogy valaki megnyerő, és humoros, még lehet hogy egy hazug, becstelen alak... Tehát, mi az a három belső tulajdonság, amik egy hosszú és sikeres párkapcsolathoz a leginkább szükségesek?

2018. márc. 17. 02:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség, lojalitás és igenis kedvesség
2018. márc. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
36%
Kedvességgel kitörölheted a valagad. A legtöbbjük csak ezt mondja, hogy "jaj de cuki vagy" meg ez a "olyan aranyos vagy" de igazából semmire nem mész vele. Ellenben aki bunkón viselkedik velük, folyamatosan alázza őket és beszólogat nekik sokkal vonzóbb. Ez nem kitaláció, ez tény mert sajnos ezt a saját szememmel elég sokszor tapasztaltam.
2018. márc. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Tehát a kedvesség még az ész, és az intellektus elé befért? Na jó, végül is nem kötök bele, mert az őszinteség és lojalitás tényleg nagyon fontosak... Sokkal jobb tulajdonságok, mint a "kedvenc" felszínes válaszok erre: humorosság, határozottság, figyelmesség, meg egyéb ilyen másodlagos dolgok...
2018. márc. 17. 02:34
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az ész is, de ha top3-at akarsz csak akkor nekem fontosabb, hogy kedves, jószívű párom legyem mintsem kiemelkedően okos. Azt mondjuk a 4. helyre tenném, fontosabb hogy meg tudjak bízni és jószívű legyen. Mondjuk én ezt úgy gondolom hogy legalább átlagosan értelmes legyen, szóval nem kedves de tök sötét pasira gondolok, nem tudom kérdezőennyire gondoltad szélsőségesen az észt és intellektust.
2018. márc. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

*meg tudjak bízni benne

Amúgy a figyelmesség szerintem beletartozik a kedvességbe

2.: Feltűnt amúgy hogy nők/lányok válaszát várta a kérdező? Nem a szokásos nőgyűlölő szöveget pasiktól.

2018. márc. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
2%

#5 nem nőgyűlölet a tapasztalatokból kiindulni, hiszen aki volt már nővel tudja, hogy nem mondanak igazat, mert másnak akarnak látszani/ők se tudják mit akarnak/az ösztöneik úgy is felülírják a józan észt.

Persze tudom, fáj az igazság, és az "nőgyűlölet"/"náci"/ stb. ;)

2018. márc. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Művelt, megértő, önálló.
2018. márc. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Aha, szóval szerinted hazug, határozatlan ösztönlények vagyunk. Remélem nem csodálkozol miért nem akar egy nő se veled lenni. Plusz a saját tapasztalat nem számít ténynek.
2018. márc. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%
#8: Általános és elterjedt alapvető társkeresési probléma, hogy az embereknek fogalmuk sincs az igényeikről igazán. Ezt nyugodtan megkérdezheted egy pszichológustól is. És igen, rengeteg nő lazán behazudik pár tulajdonságot, hogy kedves és aranyos pasit akar, aztán sorban elhatja őket és összejön egy bunkóval. Ebben nincs semmi nőgyűlölet.
2018. márc. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha szerinted a nők a bunkókra buknak akkor nyilván csajmágnes lehetsz
2018. márc. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!