Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a mai nőknek?

Figyelt kérdés
Kérdésem egyszerű mégis bonyolult. Mert manapság sok lány csaj nő így gondolja hogy a BMW meg Audi meg Merci az hozza tartozik egy férfihoz pedig nem a BMW teszi a férfit férfivá. Én így gondolom.

2018. márc. 17. 19:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De az is minimum xl méretű
2018. márc. 17. 20:05
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Pénz, még több pénz, meg még több pénz, mellé német prémium verda, az se baj ha majd szétesik alatta, meg a nagy része azt is elvárja, hogy bunkó legyél és kigyúrt.
2018. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Megbízható hűséges férfi.
2018. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem árt hogy ha a pénzem mellé mégtöbb pénzem van és akkor gyűjtők meg ahhoz is pénzt hátha az elég.
2018. márc. 17. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
De én a Ladát szeretem... Egyébként mindig az kell az embereknek, ami nincsen, ez egyszerű logika. :D Megeshet viszont, hogy egy alapozó szivacsot rákötsz egy damilra és becsalogathatod vele az erdőbe a nőket. Semmi sem kizárt.
2018. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Mai nőknek lol.
2018. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az addig oké hogy becsalogatom de mi van ha arccal bele esik egy kis pocsolyaba és lemosodik a smink ? Aztán futhatok amerre látok de az alapozó szivacsot ott hagyom hogy ne jöjjön utánam .
2018. márc. 17. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell audi se merci se bmv. Drága az alkatrèsz bele, mèg százalèkkal is. :) Meg új kocsi se ,mert azt nem szerelik akárhol. Nekem ez a vèlemènyem erről.
2018. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem keresd magad xarra,vegyel bmwt es majd rajossz h folosleges volt.
2018. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy még 1 pasim sem volt, akinek lett volna saját kocsija. (1nek volt saját Yamaha motorja)


Úgy tűnik valamit rosszul csinálok... hmmm...

2018. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!