Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő együtt van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő együtt van egy sovány férfival, az kizárólag a férfi pénze miatt van?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 10:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.
2018. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad az "is"-t a mondatból, de nem onnan, ahonnan elsőre gondolnád: a "pén(is)ze" miatt :D Még ekkora ostobaságot...
2018. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
A vékony (átlagmagasan max 80 kg, de ideális a 70 alatti szint) a 21.század férfi-ideálja, szóval szerintem a pénz itt nem játszik szerepet.
2018. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az ilyen kerdeseket a gyakorikerdesek generalja. Valamilyen algoritmus, vagy valamilyen program szerintem, idokozonkent general egy ilyen kerdest. Hogy fent tartsak a hulye kerdesek tarhazat es lehessen vitatkozni. Tudjatok mint tarskereson, hogy “ez es ez kedvel teged” “ez es ez ismerkedni akar veled” “ez es ezkedvelte a kepeidet” “ez es ez beszelgetni szeretne veled”.

Szerintem ez lehet a hatterben. Mert ilyen szellemileg nulla, zokni, beszukult, csolatasu emberek nem leteznek.

2018. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
4 a mai kor ideálja a magas, szálkás, jóképű férfiak.
2018. márc. 18. 10:52
 7/38 anonim ***** válasza:

#5


Erre már én is gondoltam. A másik lehetőség hogy ugyanaz 2-3 ember csinálja (akár pénzért, megbízásból is) és így marad fent a rendszer.

2018. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem tetszenek a sovány férfiak. Ha pénzük van, akkor sem fognak.
2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

#6


A legtöbb vékony simán eladja magát "szálkásnak". Sokkal előbb, mint egy átlagos vagy egy kövérebb, szóval...


Magasság? Ez hogy is jön ide? Erről eddig nem volt szó.


A jóképűség, meg relatív, anno Zsigmond királyt tartották a legjóképűbb férfinak a világon... Ma meg rondának számítana.

2018. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

# 7


Igen, erre is gondoltam. Az oldalnak ugye a reklamokbol van penze. Hogy azt terjessze, meglatogassak az emberek stb. Nornalis kerdesekkel nem lehetne ide vonzani az embereket. Ezert az ilyen “troll kerdesekkel” ugrasztjak ide oket.

2018. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!