Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Megpróbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Megpróbáljuk együtt vagy nem lenne jó ötlet? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

17 éves korom óta gyengéd érzelmeket táplálok egy nálam 13 évvel idősebb férfi iránt. Elég jóban voltunk.

Én buta bevallottam neki,hogy mit érzek. Természetesen elutasított és "leépített" mint egy kistesót szokás. Sírtam és kértem, hogy ne csinálja ezt velem mert tényleg szeretem. (Oké ez nagyon gáz :D).

Azóta eltelt pár év. Nem beszéltünk és nem is nagyon találkoztunk. Szerintem direkt került.

A napokban összefutottunk és alig akart megismerni.

Nem is kell mondanom,hogy a szívem egyből kihagyott pár ütemet. :D Pláne, mikor elismerően végig mért.

Beszélgettünk kicsit és megemlítette, hogy nagyon sajnálja, hogy olyan elutasító volt annó, de túlságosan fiatal voltam akkor. Látja, hogy sokat változtam.

Randira hívott.

Szerintetek komolyak a szándékai vagy csak a bugyimba akar bejutni? (Bár azt megtehette volna már pár évvel ezelőtt is).

22l



2017. szept. 26. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni.
2017. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*végigmér
2017. szept. 26. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most mar lesz olyan kegyes, hogy megkur parszor.
2017. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan túl komolyak lennének a szándékai, de ha elmész a randira, majd kiderül.
2017. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illuzioid: aki randizik, az dugni akar.
2017. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmondta miért döntött ugy, és hogy változás történt. Találkozz vele.
2017. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, belül még mindig nem nőttél fel, ha elmész vele. Most már nem lesz olyan sz-r a lelkiismerete, ha megfektet. Annyira átlátszó.
2017. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5

Nyilván. De itt a "csak dugásról" van szó.

2017. szept. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!