Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért megsértődnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért megsértődnétek a barátotokra?

Figyelt kérdés

Középkorúak vagyunk, december közepe óta vagyunk együtt. Előttem 6 évig járt valakivel. Ha nála vagyunk es megnézünk egy filmet, mindig az ölembe fekszik (én kértem), végig simogatom a fejét és a vállát, ő pedig engem. Az elejétől kezdve így filmezünk, mindig. Tegnap elaludt filmezés közben az ölemben, én akkor is végig simiztem. Hirtelen felriadt és azt mondta, hogy "Miert nem csináltuk ezt eddig, ez olyan jó!"

Ebből az jött le nekem, hogy azt hitte, hogy a volt barátnőjével van, hiszen mi mimdig így csináltuk. Nagyon rosszul esett. Nyilván nem fogom az álomból megszólalásáért kérdőre vonni, de nekem ebből az jött le, hogy lélelkben még mindig a másik csajjal jár. Azt tudni kell, hogy a csaj szakított vele.

Szerintetek, túlreagálom, vagy aggódhatok? Nektek is szarul esne, vagy nem?


2018. márc. 18. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne ha megkérdeznéd tőle?
2018. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem. Megsértődött. Szerinted, az emberek hány százalék mondaná el a barátnőjének? Pont ezért kérdezem itt, hogy ki hogyan értékelné ezt a szitut.
2018. márc. 18. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már gyerekes. Az ember sokszor álmodik hülyeségeket és álomból felébredve amúgy is kell egy kis idő, amíg magunkhoz térünk.
2018. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kozepkoru mit takar konkretan, mennyi? Mert eleg tag fogalom. A szakitasuk es az osszejovesetek kozt mennyi ido telt el?
2018. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Interferencia ***** válasza:
Igen kb. tininek tűntök ez alapján.
2018. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 35 ő 38.
2018. márc. 18. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ember nem nagyon heverhette ki az előző kapcsolatát és hamar beleugrott ebbe. Ezzel valamennyire a sértődés is magyarázható, mert olyan, mintha "rajtakaptad" volna. Viszont, marha gyerekes is.
2018. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Én ettől még nem. Az álmát nem irányítja az ember, és tök fura, hülye dolgokról álmodik, amikre sokszor évek óta nem gondolt. Most ezek szerint, amikor gyilkos mutáns pincsikutyákról álmodom, akkor azt jelenti, hogy ezek foglalkoztatnak napközben is?

Ezt nem érdemes így túlspilázni.

2018. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!