Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik rajtam kivul olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik rajtam kivul olyan ferfi, akinek nem iranyitjak kedvukre a nok a kapcsolatait mas ferfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Sajnos azt tapasztalom, ha bejon egy no a kepbe, a haversag el van felejtve.

Irok egy peldat:

Volt egy jo haverom, jott egy plazacica, akivel nem birtuk egymast, es a haverom rogton ellenem fordult.


2018. márc. 18. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Más férfiakkal és főleg más nőkkel, nem?
2018. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik férfit így lehet befolyásolni az jellemgyenge. Amelyik nő befolyásolni akarja a pasit,az nem normális. Ezen a szálom elindulhatsz a kérdésed megválaszolásában.
2018. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, a noi resze mas teszta lesz.
2018. márc. 18. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi beleszólása páromnak, hogy kikkel barátkozom, nemtől függetlenül. Amíg övé az első hely az életemben, nem is érdekli, hogy ki/mi van a második/harmadik/n-edik helyen.
2018. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!