Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti barátkoznátok ronda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti barátkoznátok ronda, kövér, vagy vékony férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szigorúan barátkozásról van szó, amúgy személyiségre oké, jó humora van, el lehet vele lenni.

Illetve komolyabb baráti kapcsolat is lehetséges, vagy csak lightosabb haveri?


2018. febr. 8. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
A barátság nem kinézettől függ. Úgyhogy persze. (ne írjatok, nem keresek direktben barátokat, van elég.)
2018. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

tehát ronda kövér

ronda vékony?

Igen, lehet ronda is, kövér is, meg vékony is a barátom. Persze, nem ez alapján alakult ki a baráti társaságom. Persze. Hát lightosan, de nem azért, mert ronda, vagy kövér, vagy sovány, hanem mert a párom és a munkám mellett már nincs sok időm a barátságok ápolásáára, viszont egy-két havonta áthívom őket, gyakran megyünk együtt kirándulni, nyaralni, néha beülünk valahová. Így.

2018. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Vékonnyal még járnék is. Kinek mi a ronda...
2018. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
A barátság teljesen független a testalkattól. Még párom is volt nagyon vékony és pocakos srác is.
2018. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de csak óvatosan.

Párszor már barátkoztam ilyen férfiakkal, eddig kivétel nélkül az lett a vége, hogy elég para módon rám szálltak, majd utolsó mocskos k...nak kiáltottak ki, mikor nem akartam velük lefeküdni (illetve az egyik bugyit akart tőlem venni de nem adtam el neki, a másik meg randizgatni akart velem mert hasonlítok az exbarátnőjére)

Persze adnék esélyt az illetőnek, és igyekeznék jóban lenni vele, de az első gyanús jelre dobbantanék szerintem.

23L

2018. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5 és a helyes sracoknál miért nem figyelsz ezekre?
2018. febr. 8. 11:21
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
6: hol írta, hogy náluk nem figyel erre?
2018. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Mióta számít a külső egy barátságban? Ez nekem nagyon új, egész életemben úgy gondoltam, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2018. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek valószínűleg számít
2018. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

#6

Hol írtam, hogy nem figyelek?

Mellesleg helyes srác még nem követett hazáig, nem hívogatott az éjszaka közepén, és nem üvöltött velem teli torokból az utca közepén, hogy büdös k.... vagyok... :D

Velük nincs ilyen téren rossz tapasztalatom, nagy átlagban kiegyensúlyozottabbak azok az emberek, akik meg vannak elégedve magukkal, kevésbé hajlamosak az ilyesmire.

Persze vannak más jellegű defektek is, amik miatt egyből dobbantok (előfordult már nem egyszer, hogy helyes srácot koptattam le), de gondoltam, mivel nem ez a kérdés, minek írnám le....

2018. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!