Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik! Miért nincs párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Miért nincs párotok, illetve hogy megy a párkeresés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Momentán nem keresek, mert ráuntam a "nekem mindenből a legjobb _jár_, akkor is, ha nekem a legfőbb skillem a sorozatnézés" delikvensekre.
2018. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A párkeresés rosszul megy. A személyiségem sokaknak nem jön be, talán ez lehet az oka. (F)
2018. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 milyen a személyiséged?
2018. márc. 18. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Válogatós vagyok és elég nehéz eset.

24/f

2018. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Mert sokak szerint lehetetlen vágyaim vannak a számomra ideális barátnő körülírását illetően, pedig tök alap dolgokról van szó. A másik, hogy ahol élek, lehetetlen megismerni érzelmileg, fizikailag egyedülálló, tanultabb, intelligens nőt, aki nem ex után sír, nem szerelmes platóian senkibe, nincs qrópartnere stb. Megfontolt és igényes vagyok e téren is, ráadásul, még ha találnék is potenciálisan megfelelő nőt, évek óta foglalt vagy már gyurus menyasszony.
2018. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig volt valami, ami miatt azt mondtam hogy ezt inkább hagyjuk. Nem fogok csak azért összejönni valakivel, hogy legyen... És még jó sok minden miatt, egész nap írhatnám...
2018. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: introvertált, szubmisszív.
2018. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik nektek már valaki? Vagy nem szoktatok elmélázni, hogy most már jöhetne valaki, akivel működne végre?
2018. márc. 18. 22:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért nincs, mert nincs hozzám illő megfelelő, aki szabad is. Aki próbálkozik, az meg nem kell, mert nem passzolunk össze. Ha ez majd változik és lesz olyan, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, aki illik hozzám, akivel motiválni tudjuk egymást, és még egyedülálló is, akkor majd nem leszek szingli. Én állandóan mennék valahova, sportolok, de folyton az otthonülők, a lusták találnak meg. Akivel összhangban is lenne az életem, az meg foglalt, vagy túl idős vagy túl fiatal hozzám.
2018. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem. Majdnem 2 hónapja beszélgettem itt egy nővel, kb. ömlengtünk egymásnak hosszasan, aztán a vége csak az lett, hogy nincs kész rám, mert még az exét szereti.
2018. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!