Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell finoman elutasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell finoman elutasítani valakit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a témában, mivel nem ugráltak sose körbe a férfiak. Megalázni sem akarom. Tudom, hogy nem lenne értelme a kapcsolba kezdeni vele.

2018. márc. 19. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az őszinteség a legfontosabb. Ne olyan kifogásokat hozz fel, amit ő is tud, hogy lerázós duma. Nem kell alpári lenni, de ha megmondod, hogy: " Figyelj, rendes vagy, de veled nem tudnám elképzelni, hogy legy együtt legyek, szerintem nem illünk össze.". Ha normális, és nem egy frusztrált hülyegyerek, akkor megérti, hanem mindegy mit mondassz, ócsárolni fog utána.
2018. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a "ne haragudj, de én nem látom, hogy nekünk lenne közös jövőnk" vált be. Ezt nagyjából méltósággal fogadták.
2018. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
" Hagyjáámábékéénbazzzmeg!"
2018. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem úgy,hogy azt mondod:,,Szakadj le rólam!"

Diplomatikusan közölni kell,hogy nézd,nem akarlak megbántani,de szerintem mi nem egymást keressük.Ennyi.

2018. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetlek, van, aki egy elutasítást sem tart finomnak, és meg fog sértődni meg magalázónak talál mindenféle tök normális visszautasítást is.


Amúgy meg ha valami olyat mondasz, hogy "ne haragudj, de nem vonzódom hozzád", "nem vagy az esetem", "nem illünk össze", annál értelmes embernél nem lőhetsz mellé.

2018. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi a gond a sráccal?
2018. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem tartozol magyarázattal, persze nem mindegy, hogy mióta ismered, és látod-e még, pl. munkatárs.


én törekszem az egyszerűségre, pl. ne haragudj, ne találkozzunk többet.


vagy ahogy a helyzet hozza. most van valakim, ezért őt mindenképp megemlítem, hogy ne legyen félreértés.

2018. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!