Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban hogy lehet erre finoman utalni?

Figyelt kérdés

Számomra elég megdöbbentően fogkövesek a fogai.

Ami kicsit bizarr. Hogy mondjam neki tapintatosan, hogy le kéne szedetni és alaposabban fogatmosni?

Elég fura helyzet :/ Egyáltalán mikor lehet ilyet közölni?


Még csak néhány randi volt, de egyébként jónak ígérkező kapcsolat.


2018. jan. 9. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd kapcsolatban próbáld.

31/f

2018. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Mindig az őszinteség híve voltam, ez a jó kapcsolat alapja. Nem kell bántónak lenni, de szerintem meg lehet egyenesen mondani.
2018. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont úgy jött ki a lépés, hogy mentem fogorvoshoz az elején. Akkor megkérdeztem, hogy ő milyen gyakran szokott, mert témába vágott. Én se szívesen lennék együtt olyan emberrel, aki nem törődik a fogaival. Pláne, hogy a fogkő leszedés nem is fajdalmas, csak kellemetlen dolog.
2018. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Pfeeee minden szájhigiéniai igénytelenségtől a hányinger kerülget
2018. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azt ő is tudhatja, hogy a leszedése ingyenes és nem is fáj - csak rossz a gép hangját hallgatni... Vagy az van, hogy lexarja az egészet, vagy pedig az, hogy fél attól, hogy ha elmegy fogorvoshoz, a fene tudja, a doki milyen problémákat fedez még fel ezen kívül - lehet, hogy úgy jön ki majd a rendelőből, hogy vissza kell mennie gyökérkezelésre, foghúzásra, tömésre, miegyébre, és ha tényleg elhanyagoltak a fogai, erre bizony jó esély is van. A fogorvostól szinte minden ember retteg.
2018. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
5:én nem rettegek, egyetlen lyukas fogam sincsen, de fogkő leszedésre még én is elmegyek, pedig hibátlan a fogsorom. Ez igénytelenség és undorító.
2018. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát még várj vele egy kicsit, de még lehet mondani finoman, sőt még kell..." Figyelj kicsim, olyan szépek lennének a fogad, ha leszedetnéd a fogkövet. Ha akarod elmegyek veled a dokihoz."
2018. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha csak mondom neki hogy megyek fogorvoshoz (mert egyébként is tervezem a közeljövöben) és csak úgy megemlítem hogy fontos a fogainkra figyelni, mert ha tönkremegy nem lesz másik, akkor szerintetek leesik neki?


Attól tartok nem.

2018. jan. 9. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elhiheted, o teljesen leszarja. Pontosan ugyanazt latja mindennap a tukorben, amit te. Megsem tesz ellene... abba inkabb ne gondolj bele, hogy mik lehetnek olyan testreszein, amit meg el is tud fedni ruhazattal :D.
2018. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9. Nem szereted a túrós buktát? :D

31/f

2018. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!