Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy alig 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alig 17 éves középiskolás lánynak van esélye normális, tartós kapcsolatot kialakítani egy 25 éves elmúlt, majdnem 26 éves férfival?

Figyelt kérdés
Úgy hogy egyenrangúak legyenek a felek a kapcsolatban?
2018. márc. 19. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam, mikor megismertem egy 27 éves férfit. Rettentően beleestem.

Aztán jöttek a problémák: mondjuk, hogy hétvégén is haza kell érnem hajnal 2-re, hétköznap 9-re. Hogy nem mehetek vele hétköznap napközben se sehová, mert nem lógok az érettségi évében. Vagy: nem mehetek vele a kedvenc helyére, mert nem vagyok 18.

Előbb nyúzott, hogy költözzek hozzá, amint 18 leszek. Érettségi előtt pár hónappal. Meg pedzegette, hogy milyen jó lesz, ha már nem tanulok. Mondom: még 4 év, megyek fősulira.

Ja, hát ő addig nem vár, meg nem fog eltartani 5 évig.

Aztán itt vége is lett a hatalmas szerelemnek. De legalább jól megmérgezte a kapcsolatom a szüleimmel, ami még évekig tartott.

2018. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csak olyan esetben láttam működőképesnek, amikor az adott lány jóval érettebb és tapasztaltabb volt a koránál. Értsd ez alatt, már dolgozott suli mellett és volt olyan időszak az életében, amikor magát kellett eltartania és nem segített anyuci-apuci. Színésznőként dolgozott, és járt le nyaranta vidékre, akkor ha nem is egyedül, de önállóan lakott és maga gondoskodott a költségeiről. Tehát volt tapasztalata a "felnőtt életben", és nemcsak annyiból állt az élettapasztalata, hogy "de nehéz volt ez a matektz", "köcsög a tanár", "fosok az érettségitől", "milyen szexi XY a legújabb szuperhősös filmben", "anyukám szemétkedik velem, amiért nem enged el hajnalig bulizni", "a barátnőm most mosolyszünetben van a pasijával, mert az rámosolygott egy lotyó osztálytársunkra" stb.
2018. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen logika mentén ugyanannyi esélyük van, mint egy 10 és egy 19 évesnek.
2018. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
13-as, ne már... 10 évessel csinálni azért már pedofília, míg 17-tel egyáltalán nem. Nem minden 17 éves olyan retardált, mint gondoljátok...
2018. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Minden 17 éves azt hiszi, hogy jóval érettebb a koránál, és a 10 évvel idősebb pasija benne látja élete szerelmét.

Hogyne. Tudod mit lát benned? A farkát tövig! Fiatal test, naiv gyerekésszel, se már lehet dugni minden irányból. És nem kell attól tartania, hogy jövőre elkezded pedzegetni, hogy kérje meg a kezed. A következő 5 évben össze se fogtok költözni. Csak jártok, dugtok, bulikáztok, beájulsz egy kisebb ajándéktól, és nincs semmi kötöttség vagy felelősség. A fogamzásgátlót meg puszta menőzésből is szeditek szorgalmasan.

2018. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Én 24 éves egyetemista vagyok, lélekben még elég gyerek, köszönöm szépen. Simán ismerkedem 17-18 éves középiskolás csajokkal is.


Az a vicces/szomorú, hogy sok ember úgy képzeli a fiatal felnőtt férfiakat (18-25 évesek), mintha száz évvel ezelőtt élnénk és ez a korosztály már lehúzott volna 5 évet a vaskohóban, vagy visszajött volna élve egy háborúból. Az idősebbek fel sem fogják hogy a kamasz kor gyakorlatilag kitolódott elképesztően sok embernél a húszas éveikre is.

2018. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!