Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális az, hogy fáj az elmúlt kapcsolat? 2 éve már és néha egészen belefájdul a szívem

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
2 évet én 2 hónap alatt tudtam magam mögött hagyni. Ha nő vagy akkor hamarabb kéne, hogy menjen. Nem tettél eleget
2016. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 év kicsit soknak tűnik... Ismerkedj, adj esélyt egy új kapcsolatnak.

Vedd sorra az exed hibáit,úgy könnyebb lesz,mert rájössz, nyilván nem véletlenül mentetek szét.

2016. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

5 évig voltunk együtt és mondhatni együtt éltünk,kb heti 5x együtt aludtunk és töltöttük a napunkat, naponta 3-4x beszéltünk telefonon,mindent tudtunk a másikról. Túlságosan sokat adtam bele lelkileg ebbe a kapcsolatba.

Úgy lett vége,hogy ... szó nélkül,eltűnt,megcsalt,már előtte 3hónappal lehetett érezni a dolgokat,sok nézeteltérés,célzások arra,hogy nem kellene folytatni.

Ez alatt természetesen a két év alatt éltem az életem,sok új ember,ismerkedés,buli,munka stb,de nem tudok elköteleződni azóta sem,rettegek egy komoly kapcsolattól, rengeteg pszichés bajom van , azt hittem már egy éve is,hogy túl vagyok rajta,de tegnap is láttam róla egy képet és annyi idő után most úgy belefájdult a szívem . Néha eszembe jut és azon agyalok,hogyha elém állna nem fogadnám vissza,de minden vágyam mégis az,hogy együtt legyünk. Érdekes ellentmondás ez.Amúgy volt régebben próbálkozása újrakezdésre ,de ezekután már nem beszéltem vele,és nem is akarok,de olyan lezáratlan és olyan sok krédésem lenne, és ..

2016. márc. 12. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha minden vágyad, lehet valamit elrontottatok, aminek végén megcsalt és kiszállt.

Lehet érdemes lenne felkeresni s megnézni mik is voltak problémák, fejlődni saját magatokért, jobb embernek s jobb kapcsolatban élőnek lenni.

Rajtad múlik mennyi idő alatt lépsz tovább. Érdemes lenne rosszból tapasztalni, gondolkodni hogy lehetett volna jobb, jókra pedig visszaemlékezni és kellemeset érezni.

2016. márc. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!