Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátnőmnek az új barátjáról? Mit kellene gondolnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés nem rólam szól, hanem a legjobb barátnőmről, és az új pasijáról. Tegnap találkoztam vele először. Mármint a pasijával, nem a barátnőmmel.

Már az elején, mikor megpillantottam, átfutott a fejemen, hogy: "TE JÓ ÉG!" Mit keres az oldalán a barátnőm?

A barátnőm, Virág, egy kis cuki csaj, magas, törékeny alkatú, édes típus. Fehér bőr, hosszú, szőke haj, ártatlan őszike szemek. És akkor ott volt mellette ez a srác. Magas, széles vállú, zord ábrázatú. Egyébként motorozik is. Ami tipikus dolog az ilyen félelmetes típusú srácoknál. Én, ha ilyennel találkozom éjjel, átmegyek inkább az utca túloldalára, nem pedig járni kezdek vele. Nem is értem a barátnőmet.

Amikor egy kicsit kettesben maradtunk, mert a srác elment italért, rögtön mondtam, hogy Virág, ez most komoly? És nem is értette, mi sokkol. Amikor elmondtam, azt felelte, hogy nem is félelmetes, igazán nagyon aranyos, a motorozás meg tök normális dolog, nem szokott száguldozni, stb. Bevallottam neki, hogy a találkozáskor majdnem sarkon fordultam, mert nem tudtam, van-e bátorságom a barátjával tölteni az estét. Azt mondta, ismerjem meg, meg hogy szerinte egy kicsit félős, meg előítéletes vagyok. Mondtam, jó, oké. És én őszintén megpróbáltam.

De aztán hazafelé igazam lett. A lényeg, hogy egy felüljárón kellett átkelnünk, és megindultunk felfelé a lépcsőn. Előttünk szintén hárman mentek, szintén egy srác és két lány. Kezdtük beérni őket, amikor hirtelen megtorpantak, és a barátnőm pasija emiatt nem direkt, de véletlenül rálépett az egyik lánynak a sarkára. Bocsánatot kért, és akkor elmentünk mellettük. Csakhogy, az az idegen srác valami olyasmit mondott félhangosan, hogy hát káromkodott, meg fenyegetőzött, hogy képen törli a barátnőm pasiját. De ezt nagyon szépen írtam, az a srác nem így fogalmazott.

Nekem már ekkor megugrott a pulzusom, mondtam is, hogy "menjünk". De Virág barátja megtorpant, megfordult, és kérdezte, hogy: "Tessék?" Elhűltem, és a barátnőmet a karjánál fogva próbáltam húzni, hogy menjünk már. Az idegen srác most már hangosabban kérdezett valami olyasmit, hogy na mi van, kell a képen törlés? Persze nem így fogalmazott. Azért imádkoztam, hogy csak kés ne legyen senkinél.

Láttam Virág pasiján, hogy ideges, mérges, és provokálóan mondta a srácnak, hogy akkor jöjjön, vagy valami ilyesmit. Teljesen leizzadtam, nem bírom az ilyen helyzeteket. Az idegen srác viszont nem ütött szerencsére. Elhallgatott. Szerintem a barátnőm pasija még neki is a túl félelmetes kategóriába esik. És akkor végre eljöttünk.

Hát, ennyi lenne. Te jó ég, ha mondjuk a barátnőm szakítana ezzel a sráccal, el sem tudom képzelni, mit lépne.


2018. márc. 20. 13:30
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
31%

Ha neki ez kell, amúgy biztos egy báránylelkű egyén, aki a tenyerén hordozza a kis Virágot.


Sajnos ez a mese már nagyon sokszor lement, a vége mikor mi lett, attól függően, hogy a kis Virág mire hajlott, mit tűrt.


Hagyd rá, mást nem tudsz tenni. Még barátként sem szoktam mások életébe avatkozni, és te, ha bármit tennél, már sajnos jó eséllyel a barátságodat kockáztatnád.


Megmondani persze meg lehet bármit.

Hajrá.

2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha annyira agresszív lenne a Virágnak a pasija, akkor már jól képen törölte volna az idegen pasit.


A külső nem minden. Ő véletlenül lépett rá a csaj sarkára, és bocsánatot kért. Az idegen hapsi kötött belé, és nem fordítva.


22/N

2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Ma már komolyan ennyire gáz ha valaki nem beszari, hanem férfias, és ki tud állni önmagáért??


Akkor értenélek meg, ha a srác egy csúnya nézésért úgy helybenhagyta volna a fickót hogy a mentő viszi el. De semmi ilyesmi nem történt...

2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Mi ezel a probléma? A srác nem hagyta, hogy sértegessék, ugyanakkor nem folyamodott tettlegességhez. Normális reakció. Persze tovább mehetett volna szó nélkül, de nem baj az, ha valaki ki tud állni magáért.
2018. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy egy kicsit mindenlébenkanál?
2018. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Mit kellene gondolnod? Semmit...

Előbb ismerd meg rendesen, addig meg tedd félre ezeket a gondolatokat, mert még összepisiled magad , ha egyszera barátnőd barátjával (rém) álmodsz. Túlaggódod...

2018. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Az ég óvjon meg minden férfit tőled.
2018. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Igazából akár azt is gondolhatnád, hogy ő Jézus feltámadott teste, - semmiben nem befolyásolja a kapcsolatukat. Tedd meg, hogy nem viselkedsz olyan okosan, hogy telepofázod a barátnőd agyát, hogy hagyja el a srácot, mert ezt előszeretettel csinálják a hozzád hasonló lányok. Semmi közöd nincs hozzá. Ha a pasi megbántja, megveri, - gondolom ezt veszed le a kinézetéből, - nos ugyanezt egy szódásszemüveges harcsabajszú, és egy modell kinézetű srác is meg tudja tenni. Amíg a barátnőd nem fordul hozzád segítségért, vagy látod rajta az igazad nyomát, ne rontsd el a boldogságukat. A kinézet alapján ítélsz, ami elég nagy hülyeség tőled, lehet, hogy a te kis ártatlan barátnőd is tud elég démoni lenni, stb. Csak örülj a boldogságuknak. Peace
2018. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsétlen Virág, ha te vagy a legjobb barátnője, akkor nem is kell neki ellenség.. Magadtól vagy ilyen felszínes, korlátolt és előítéletes, vagy segít valaki? A leírásod alapján egy teljesen normális emberről van szó, egyetlen rossz dolgot se írtál róla. Azt gondolsz, amit akarsz, de szerencsére semmi beleszólásod a kapcsolatába, felnőtt nő, el tudja dönteni, kivel akar lenni és mennyire felle meg neki a párja személyisége. Te még csak nem is ismered a srácot, csak az ostoba előítéleteid szólnak belőled, úgyhogy még szerencs, hogy nem hallgat rád.
2018. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán féltékeny vagy, annyi a történeted lényege!
2018. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!