Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak ki akar használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak ki akar használni igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Vagy egy srác. 2,5 éve ismertem meg neten. Különösebb figyelmet nem fordítottam rá, mert volt barátom.

Sokszor említi a szex témát, mondta nagyon vonzódik hozzám.

Egyszer már találkoztunk, de nem történt semmi.

Többször hívott ide-oda de nyilván amíg volt barátom nem mentem vele.


Barátnőm szerint csak szívat a csávó felejtsem el.


De komolyan 2,5 évig valaki csak szívatásból tartja a kapcsolatot?


2018. márc. 18. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint nő,érdekelheted őt évekig is,nálam is volt már ilyen versenyző,de attól még simán lehet,hogy csak a szex motiválja.Nem kell mindenbe érzelmeket belelátni!Sok férfi bármire képes a punciért,ebbe beletartozik,hogy évekig írogat.A neten könnyű tenni a szépet.S ameddig azt gondolja,hogy neked ennyi elég,addig folytatja.Amíg le nem csúszik a bugyid.Aztán ha megkapta,amit akart,simán megbánthat.Ha azt lesz...rta,amikor volt barátod,talán az érzéseidet is.Szóval csak óvatosan! ;-)
2018. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem. Egy randit megér,ha nem ellenszenves. Max kiderűl nem illetek össze.
2018. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Érdeklődik, de nem nyomul rád. - breadcrumber:) Nyilván azért nem nyomul, mert barátod van. Ha nem lenne, akkor nem várna. Igazából ez nem igazi breadcumbing, mert barátod van. szerintem érdemes várni rá
2018. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nincs barátom és így is ír.
2018. márc. 18. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor mi a további kérdés? A barátod nincs meg. Ezt ő tudja? Ha tudja, akkor te vidd döntésre. Ha ódzkodik a talitól vagy a szorosabbra fűzéstől, akkor mondj le róla. Nem érdemes velet tovább foglalkozni.
2018. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert írni néha egy kis szex reményében olyan megerőltető??? :D Ettől ne essünk már hasra, hiába 2,5 év...
2018. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatos,én is pont ezt mondom.Az udvarlás nekem nem azt jelenti,hogy valaki jópofizik nekem a facén,hátha megdughat.Ezt játszhatja öt évig is,nem ettől lesznek komolyak a szándékai.Még annak sem,akitől xy ékszert,parfümöt,akármit kapsz,cserébe ő meg puncit.Majd aki ott lesz melletted a trében,aki veled örül,mikor fent vagy,aki segít rajtad...majd arra számíthatsz komolyan.Addig miről beszélünk?Üdv.: első
2018. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem menj el vele randizni egy nyilvános helyre ahol sok ember van. Ha megpróbal befűzni hogy menj fel a lakására... egyszeruen mondj nemet. Ha megpróbál erőszakoskodni... akkor se lesz gond mert olyan helyre mentetek ahol sok az ember, akik tudnak segíteni ha kiabálni kezdesz.

Szerintem adj neki egy esélyt ha neked is szimpatikus. Az meg majd úgy is kiderül a randin hogy mik a szándékai pontosan.

Hajrá

2018. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!