Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetek orvosokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek orvosokkal?

Figyelt kérdés

Lenyűgöz az orvosi szakma, és hiszek benne, hogy segíteni igenis jó, eddig mindíg csak kedves, munkájához értő orvossal találkoztam és minden orvossal egyből van közös témánk, én nagyon becsülöm az orvosokat és kíváncsi vagyok vajon hol lehet velük találkozni a rendelőn kívül.

N



2018. márc. 21. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%
Nehogy azt hidd, hogy az orvosok segitő készek.Ők nem amiatt lettek orvosok hanem a pénz miatt.Ha tömöd a zsebüket rögtön tudnak kedvesek is lenni.Többségük egy bunkó paraszt, hatalmas egóval+nárcisztikusak.Ha nem vagy orvos vagy nincs a neved mellet egy dr. akkor ember számba se vesznek, lehet elötted jó pofiznak de ha kimész és becsukod az ajtót jól kipofáznak.Tudom miről beszélek kórházban dolgozom.Soha nem választanék magamnak orvos pasit.Ha jót akarsz magadnak akkor te sem.Max a csicskája, lábtörlője lehetsz és növelheted az egóját.
2018. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én arra lennék kíváncsi, hogy külföldön is ilyen "menők" pl. a magyar férfi orvosok a nők körében, vagy ott inkább csak mint bevándorlóra néznek, és kevesebb eséllyel ismerkednek??
2019. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!