Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetek munka mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan problémával szembesültem, hogy egyszerűen nincs semmi időm hétköznap arra, hogy ismerkedjek. Műszaki területen dolgozom kötetlen munkaidőben, ami azt jelenti, hogy reggel 8-kor bemegyek, papírforma szerint, ha minden jól megy, akkor 5 körül végzek, de ez nagyon ritka. :) Gyakran este 8-ig bent vagyok, tehát időm semmi. Bár nem panaszkodom, mert szeretem a munkámat, de nem ehhez szoktam hozzá. :)


Így már arra is gondoltam, hogy neten kéne próbálkozni, de van némi fenntartásom ezzel kapcsolatban. :) Illetve annyi, de annyi platform van, hogy nem tudom hol érdemes. Szerintetek? :)


2015. nov. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
egy másik sztahanovista nővel kellene melóidőben :)
2015. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos kifejezetten ritkák a hölgyek ezen a területen. :D
2015. nov. 1. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 - Kár! A munkában kiteljesedő embereknek a megfelelő társ egy másik munkában kiteljesedő ember. (és ez nem egyenlő karrierista) - főleg ha egy szakmában vannak.
2015. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben lehet, hogy van igazság, még nem gondoltam bele. Bár az a legutolsó szempont, hogy milyen területen teljesedik ki, az a lényeg, hogy legyen valami. :) Az most, hogy az mondjuk a festészet, madártoll gyűjtés vagy esőcsepp számolás, lényegtelen. Az a fontos, hogy célja legyen az embernek, és tegyen érte. :)
2015. nov. 1. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszlányok.hu
2015. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen embernek minek bnő? Mikor látnád őt? hétvégente egy dugás alkalmából? Akkor keress inkább prostit!
2015. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért ne állítsuk már be a dolgokat úgy, hogy én vagyok a sátán szolgája emiatt. :D Mindenesetre ti is kaptok zöld kezet, mert a maga módján hasznos volt. :)
2015. nov. 1. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek próbálkozz be tinderen ha vannak értelmes képek rólad. Az a legegyszerűbb, én ott ismertem meg a barátom akivel több mint egy éve együtt vagyunk nagyon boldogan :)
2015. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!