Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egy munkahelyen dolgoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egy munkahelyen dolgoznak a párjukkal javitott, rontott vagy nem változott tőle a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon sokat rontott, sajnos már nem nagyon tudtuk egymást hova tenni, mert egy helyiségben dolgoztunk, együtt éltünk, utaztunk és hát a hétvégét is együtt töltöttük.

Ez nem is rögtön hanem egy ilyen fél év után érződött a kapcsolatunkban.

Már nem vagyunk együtt és én úgy érzem hogy ez nagyban közre játszott.


22F

2018. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rontott. Kezdetektől fogva együtt dolgoztunk.Kiölte a romantikát, pedig még figyeltünk is, hogy amenniyre csak lehet.. nagyban szerepet játszott, hogy rossz lett az egész kapcsolat. nekem ő a főnököm is lett ekkor, és sajnos ebből a szerepből otthon sem tudott kilépni, folyton a munkáról beszélt, osztotta az utasítást, ahogy eszébe jutott, hogy MAJD így meg úgy.. (amúgy az ő cégéről van szó, ahogy összejöttünk, engem bevitt oda, és sajnos fiatal és naiv voltam még, hagytam) a lényeg, hogy a romantikát ölte meg.
2018. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukamek ket kulon vallalkozast vezetnek, de van koze egymashoz a kettonek es egy irodan osztoznak. Ok evek ota nagyon jol megvannak igy, mindkettojuk megerti, ha valakinek ejszakaig kell dolgoznia, mindent meg tudnak beszelni a munkaval kapcsolatban is, naluk ebbol nem latok gondot. En csak nemsokara kezdek a parommal egy helyen dolgozni, de nem hiszem, hogy baj lenne belole, inkabb orulok, hogy lesz fogalmam arrol amit csinal, illetve hogy azonos idoben fogunk vegre dolgozni. (Bent a munkahelyen nem leszunk egyutt sokat, mert mas feladatkore van.)
2018. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna az én munkahelyem két műszakos és a kisgyerek után nem szeretnék oda visszamenni. Pároméknál jobb a fizu és csak délelőttös munkarend van. Mi se közvetlen egymás mellett dolgoznánj szerintem csak ebédidőben találkoznánk, jobb lenne majd oda menni dolgozni se tartok tőle kicsit. Párom örülne neki.
2018. márc. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!