Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá lehet indulni valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet indulni valakire, hogy még nem találkoztunk?

Figyelt kérdés
Levelezünk egy ideje. Pár fotót is cseréltünk. Inkább romantikusvicces a dolog.de! van valami ami elindult bennem. mire véljem?
2018. márc. 24. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Persze, csak aztán nehogy csalódás legyen a vége, amikor majd találkoztok.
2018. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
következő :D
2018. márc. 24. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
„Ráindulni” igen, de komolyabb érzelmekről nem hinném, hogy lehetne beszélni ilyen internetes akármik alatt. Ahhoz nagyon naivnak, vagy álmodozó idealistának kell, hogy legyen az ember. Szerintem intelligens ember nem szeret bele valakibe levelezgetés, képcserék miatt.
2018. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szerelemről van szó, de ha az alakulna ki belőle hát legyen. csak most ezt én gerjesztem magamban vagy az illető idézni elő?
2018. márc. 24. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Talán nem tetszett a válaszom, pedig számolni kéne azzal a lehetőséggel is, hogy személyesen nem lesz minden olyan, mint a neten.

Egyébként meg valószínűleg is-is, mert elképzelsz valakit meg, hogy milyen lesz vele, viszont ez csak elképzelés, mert nyilván úgy képzeled el a dolgokat, ahogy te szeretnéd és ez által te magad idézed ezt elő, viszont ehhez ő is hozzájárul azzal ahogyan viselkedik veled neten keresztül. Viszont ha ilyen jól elvagytok, akkor miért nem találkoztok?

2018. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
benne van a pakliban, hogy nem működik!
2018. márc. 24. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt részem ilyenben.Egymàsra indultunk valakivel,akivel sokàig csak levelezhettem a tàvolsàg miatt.Peddig semmi olyat nem írtunk..Àrtatlan levelezések voltak,meg egy-két nem túl jól sikerült kép,de valami

Mégis kialakult és nekem nem csaltak az elképzeléseim.Nagyon csodàlatos kapcsolat lett belőle.

2018. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!