Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dühös vagyok, ha visszautasít....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühös vagyok, ha visszautasít. Miért?

Figyelt kérdés
van egy lány, aki mindig visszautasít, már számtalanszor megtette, de dühös vagyok - és közben erőt ad, hogy keményebben próbálkozzam... normális vagyok?
2010. jún. 10. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom:)Talán azért mert szeretnél egy jó napot vagy egy jó éjszakát nem tudom....De ne siesd el ha nem akarja még akkor ne erőltesd!nem szabadd azzal csak megijeszted az esetleges kontaktus közben!Majd ha ö mondja akkor szerintem csak:)
2010. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindig az kell a legjobban, akit nem (vagy nehezen) tudsz megszerezni..

amúgy meg vadászösztön:D

2010. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na és most mi lesz? örökre így fog lenni ez az egész? az a baj, hogy megtaláltam azt a lányt, aki tökéletes, külsőleg, belsőleg, pedig nagyon sok lánnyal volt már dolgom (még ha nem is jött össze elég sokkal), de kész, azt hiszem, nincs más, aki kellene, csak ő. én meg kitartó vagyok. akkor most örökre ez lesz?
2010. jún. 10. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy idióta vagy.

Hagyd a francba azt a szegény lányt, MERT NEM KELLESZ NEKI.

Minél inkább erőszakoskodsz, annál inkább rühellni fog.

Én is így vagyok ezzel. (bezzeg aki tetszik, az nem nyomul:S:S/


Hiába neked ő az igazi, ha te neki NEM.

Amúgy lehet hogy olyan vagy, mint a Jockey Ewing: addig kell egy nő, amíg megszerzed.

2010. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!