Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam de nem tudom hogy mondjam meg neki. És félek hogyha visszautasít akkor megutál :S szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben korban ez lehetséges és minden fenn áll...


De ha nem kérdezed meg és nem tudod meg akkor eltelnek majd az évek ő elmegy jobbra te balra és lehet h sosem látjátok már egymást és akkor már késő bánat lesz .....


mi lett volna ha megkérdezem?........

2010. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is holnap fogom megmondani egy lánynak, aki az osztálytársam, hogy tetszik. Remélem haza tudom majd kísérni és akkor.

Én már ott tartok hogy nem félek attól hogy mi lesz, mert 4 hónapja tetszik és közben a barátjával is szakított két hete, de nagyrészt végig úgy tetszett hogy barátja volt. Megérdemlem hogy megmondhassam neki és szerintem a csaj is megérdemli, hogy tudja.


Mit vársz hogy mit mondjunk, mit csinálj? Ne félj? Jó akkor ne félj.

2010. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne félj!!!


Ha őszinte vagy NEM, NEM hangsúlyozom N.E.M fog megutálni. Ha meg mégis, akkor ugyanolyan f*sz mint a többi.


Mondd meg neki, persze ne rögtön, kezdeményezz beszélgetést. Megfelelő emberrel a semmiről lehet beszélgetni órákon keresztül.

2010. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat

másodiknak: sok sikert holnapra :)

am meg igazatok van, nem kell félni de érdekes ha helyzetbe vagyok akkor más a helyzet

de tul kell ezen esni

2010. dec. 9. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekes ez, nem fog megutálni, csak ha olyan, mint a többi. honnan tudod, hogy nem olyan? gondolom a többi a nagy átlag, szóval jó eséllyel meg fog utálni. egyébként nem fog, csak úgy leirtam. mindig annak kellesz, akit leszarsz, ezt jegyezd meg.
2010. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem egyszer az történt h szerelmes voltam egy fiúba az osztályomból.Nem mondtam el csak észrevette és 3 évig azt nyafogta minden haverjának és osztálytársainknak h milyen ronda vok de úgy csinálta h ezt halljam direkt persze csak 1 évig tetszett de ő 3 évig ezt csinálta velem úh ezután nemtom mit mondjak neked neked mi a véleményed egy ilyen fiúról?
2010. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!