Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire zavaró sok srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire zavaró sok srác számára, ha azt mondom leginkább a szakállas srácokat preferálom külső szempontjából?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy soha nem tetszett még arcszőrzet nélküli srác, de általában a meglétével valahogy sokkal több srác tűnik szimpatikusnak. Miért kell ezért folyton megszólni?:D Természetesen itt nem az ápolatlan, gusztustalan kiadásra gondolok, még mielőtt ezekkel jönne valaki.
2018. márc. 25. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Talán mert a mai srácok többsége erősen mentes mindenféle férfiasságtól? :D
2018. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom azért mert nekik nincs szakálluk.
2018. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem körszakállam van (kerek fejet valahogy kompenzálni kell) meg ilyen nagyon enyhe borosta mindenhol, de úgy, hogy látszódjon, hogy törődök vele, az belefér csókolom? ^^


De nem is értem, hogy ha neked ez tetszik és a srác meg ezen besértődik/megszólja, akkor végképp nem vagytok kompatibilisek (nem, nem a szőrzet miatt, hanem a béna lereagálás, impotens kommunikációra célzok a srác részéről)

Szerintem ezt kellő humorral le lehet reagálni, de hát nem mindenki egyforma. :) Nekem volt olyan barátnőm aki meg pont az ellentéte volt és "megkövetelte", hogy csupasz legyen az arcom én meg mindég ilyen hülyeségekkel hárítottam, hogy de akkor hogy csiklandozza ott lent neked, meg ilyenek. :)


Nem kell ezt felvenni, amúgy sem. :)

2018. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az a trendi, ha egyetlen szörszál nincs az emberen:))

Innentől, te egy csdabogár vagy:))

Ez van, rám azt mondják, igénytelen, mert szakállam van:))

Na de kit érdekel, ki mit mond?

2018. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Nekem van arcszőrzetem, szóval nem irigységből akadok ki, és nem akadok ki azon sem, ha valaki szereti a borostát. Maszkulin vonás.

Én ezektől a hipszter, lumberszexuális műmájerektől hányok, meg a kis pitsáktól, akik erre nedvesednek. Lehet ők is erre gondolnak.

2018. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Engem azért zavar, mert nem nő rendesen és semmit nem lehet tenni ellene.
2018. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hű köszönöm a gyors válaszokat! Sikerült megnyugtatnotok, hogy akkor nem biztos, hogy az én felfogásommal van a baj.:)

Sajnos, meg nem jutott eszembe, hogy ez bántó lehet valaki számára... Legközelebb majd jobban figyelek.

Csodabogár?:)Eddig még nem tekintettem így a dologra, de ez tetszik.:3

2018. márc. 25. 22:14
 8/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Te 18 eves vagy ugye?
2018. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miben befolyásol ez bármit is?:) Ha most azt szeretnéd fejtegetni, hogy majd elmúlik, kicsi vagyok én még ehhez, érettlen vagyok és társai, köszönöm, előtted már megtették páran...😘
2018. márc. 25. 22:22
 10/22 anonim ***** válasza:
Csak kerdezem. :) nyugi. :)
2018. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!