Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás, ha én többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás, ha én többet szeretnék szexelni? 19/L

Figyelt kérdés
A párommal 9hónapja vagyunk együtt és mostanában már probléma, hogy én többször szeretnék szexelni.. Hétvégente nem vagyunk együtt szóval maradtak a hétköznapok amikor jó esetben napi 1 az átlag. Ez így hetente 3-4 alkalom. Ez nem kevés de ilyen korban azért többet kíván az ember (vagyis én biztos). Sokszor az a baj hogy este van időnk csinálni, de ő már akkor fáradt és ilyenkor teljesen elmarad minden akció. Baj hogy én többet várnék el vagy mi ilyenkor a megoldás?

2018. márc. 26. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez,de jó lenne nekem :D F23
2018. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Torodj bele.

Ha te lennel faradt akkor sztem o se tudna semmivel se ravenni.


Mi is hetente kb 3-4 szer csinaljuk, attol fugg hogy dolgozunk mert van amikor keson erek haza, masnap meg reggel kelnem kell ismet.

2018. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Sok szabadidiom van. Nagy a szexualis etvagyam. Npi 7-8 menet is mehet ha neked jo.

Elerheto vagyok privatban. Ha ugy van. :)

2018. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Tarts szeretőt <---
2018. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fáradj el te is! :) Nem beszólásként, komolyan mondom. Gondolom a párod dolgozik, te “csak” iskolába jársz, egy csomó fölös energiád marad nap végére. Keress vmi hobbit, legjobb a sport lenne, heti pár alkalommal vmi, ami “lemozgat”, amit szeretsz, szívesen csinálnál! ;)
2018. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hapsid nem veled egykorú? Mert akkor talán olyat kéne keresni, aki melletted nem kidolgozza a belét, amíg te ennyire ráérsz.
2018. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy akkor addig ugrándozol ide-oda a fszokon, amíg kedved tarja! Csak 19vagy,gondolom tanulsz, persze, hogy nem vagy fáradt! Nem kell pasi neked, hanem vagy 3fsz,akár egyszerre is! Mikor, ha nem most?
2018. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehet fáradt az ember, nem nagy dolog a szex...
2018. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 jó, hát ha èvente egyszer csinálod, akkor lehet hogy nem, egyébként elég sok időt is elvehet. :)
2018. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!