Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belém a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tothferko kérdése:

Szerelmes belém a barátnőm, de újabban nem akar velem szexelni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Lengyel párommal 2 éve ismerkedtem meg, azóta együtt vagyunk nagyon boldogan, igaz a távolság nehéz, de kitartunk egymás mellett és szeretjük egymást (én 23, ő 28). A sulim miatt még 1 év hátravan, utána költözök hozzá. kb havonta 1 találka belefér, nyáron és télen hosszabb időket töltünk együtt.

Nagyon szeretem és ez teljes mértékben kölcsönös tiszta szívből tudom, viszont valami okból az utóbbi időkben ha találkozunk akkor fél a szextől, azt mondja, hogy nem kíván. Ez ha távol vagyok pont fordítva van, akkor nagyon szeretné. Nem tudja miért van ez, de rosszul esik neki is. Szeretnénk javítani a dolgon és valahogy megmenteni a kapcsolatunkat még erre az 1 évre, ami vissza van.

Könyv, szakember, tapasztalat? Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!



2013. ápr. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet csak az a gond hogy elvárásnak tekinti hogy találkoztok és szinte bemeséli magának hogy muszáj összebújnotok.A megtervezett dolgok nem mindig jók, néha jobb a spontanelitás.És lehet ez egy kicsit rossz hatással van rá. Őszintén nem tudok más okot.Régóta együtt vagytok, ha gond lenne a sexxel csak elmondaná hogy valamit nem szeret, és hanyagoljátok.Más tanácsot sajnos nem tudok. Esetleg keressen fel egy orvost hogy milyen probléma lehet ez, lehet hormonális.
2013. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ahogy első mondja!


Leblokkol, mert már elvárásnak érzi a szexet!

Szerintem pár alkalommal hanyagold a szex témát, utalást se tegyél rá. Aztán megjön megint a kedve.

2013. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt az esetet juttatja eszembe, amikor az első komolyabb barátnőmmel eljutottunk a hálószobáig, én meg elbizonytalanodtam, hogy tulajdonképpen nem is vagyok szerelmes, csak marhára szükségem volt egy párkapcsolatra. Jókat dumáltunk, jó volt az érintés, az intimitás, de amúgy nem éreztem semmit iránta. Aztán rájöttem, hogy így szemétség volna részemről, ha csak szex miatt lennénk együtt.

Ez az én konkrét esetem volt, de elképzelhetőnek tartom, hogy nála is valami ilyesmi van.

Csak egy lehetőség, lehet, hogy az van, amit az előzőek írtak.

Beszéltesd az érzéseiről, a vágyairól, hátha kiderül, mi a helyzet.

2013. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Az elvárásos ötlet szöget ütött a fejemben. Én próbálom nem erőltetni a szexet mikor együtt vagyunk, de legutóbb ő saját magától hozta fel a témát. Szüksége van szexre, de amikor ténylegesen együtt vagyunk, nem kiván.

Én ezt annak tudom be, hogy szokatlan neki a jelenlétem, mivel a legtöbb időt skype-on töltjük el egymással. Pl. nyáron mikor 1 hónapot együtt tudunk lenni, teljesen kibontakozik és szabadabb lesz. Csak valamiért úgy tűnik elfogyott a türelme.

Valószínűleg a spontán helyzetek hiánya lesz a hunyó, ahogy írtátok. Remélem ennek tudatában ő is majd más szemmel tekint a helyzetre.

2013. ápr. 27. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!