Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az, mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, mikor egy nőt megkívánsz?

Figyelt kérdés

Mondjuk random az utcán megy egy nő, vagy egy hivatalban ül veled szemben minden héten...és kívánod.


(Tudni akarom, mit érezhet az a férfi, aki minden héten direkt velem szembe ül le, és látom rajta, hogy..)


Milyen érzés?



2018. márc. 26. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hmmm..olyan érzés, mint amikor megkívánom a tiramisut. Krémes, omlós és nagyon finom, egyszerűen vágyom utána, és addig megyek utána, amíg meg nem kapom.
2018. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

:D Hát ezt tőle kérdezd meg.

Valószínűleg mindenki mást mond.

2018. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én férfi vagyok és nem tudom, nem tudok már a látványra izgulni, aki feltűnően meg akarja mutatni magát az már nekem visszataszító.
2018. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Izgalmas, felvillanyozó.
2018. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást; a fa52 feláll, az ész megáll. Lélegzetelállító. Nem tudsz gondolkodni, nem tudsz szabadon lélegezni, minden idegszálad arra van kihegyezve, vajon mi lehet a ruha alatt? Milyen pózban lenne a legjobb?
2018. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!