Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom munkahelye idegesít mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom munkahelye idegesít mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó-e a kategória, de talán ehhez áll a legközelebb.

Párom egy nagy multi étteremláncnál dolgozik ( nevet nem akarok írni ). 4 órára van bejelentve, van hogy 13 órát dolgozik miközben úgy tudom ennyit nem is lehetne egy nap és ezzel őt is megbüntethetik ( bár ennek a menetét pontosan nem tudom), fix napközbeni szünet nem jár, jó ki tud menni cigizni, de ne röhögtessenek már..:D Vasárnapi, délutáni pótlékot abszolút nem fizetnek. Ráadásul a főnök azt ígérte még állásinterjún, hogy legalább egy-két szabad hétvégét biztosít havonta, ehelyett kb nem is jár neki..legalább az egyik nap mennie kell mindig. Én meg azt veszem észre inkább lenyeli a szart mert "máshol is ez megy"...én meg elég nehezen tolerálom ezt, igaz nem az én munkám de bosszant mert rá megy a találkozásra is, hogy hülyének nézik, ő meg legyint rá egyet..szerintetek hagyjam rá?



2018. márc. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neki igy jo akkor neked kellene bemenni es kiverni a bammeget.
2018. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora baleknak kell ehhez lenni? Őt nem zavarja, hogy kihasználják?
2018. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez sok helyen így van!Az én családomban van egy biztonsági őr. Fix órabér van, ott sem adnak többet ha ünnep van hétvége vagy éjszakai műszak.( Tehát ugyanannyi egy szilveszter éjjel mint egy sima szerda hétköznap.)A szabija felét fizetik ki. (arra kap valamit) Amúgy kivehető nincs! Ha nem tetszik odébb lehet állni! Mondjuk neki oka van rá amiért ezt csinálja,legalábbis még egy darabig. Szerintem hagyd rá barátnődre. Lehet szereti a munkáját vagy szakmai tapasztalatot akar szerezni. Egyszer úgyis rájön, hogy ez így nem jó!
2018. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ird csak le a nevet, es jelentsd fel oket, ahol csak lehet.


Ja, es nem mindenhol ez megy.


Hat igen, aki nem tanult, az sziv.

2018. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kedvesed hülyesége! Hogy ez neki így jó!
2018. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek gyávák munkahelyet váltani. A párod is ilyen, itt már egyik válaszoló is megmutatta hogy ő is ilyen.


Gyávák, inkább a szart, de biztosat választják, félnek a változástól.


Több kellene abból a mentalitásból, hogy X ember nem minden áron akar az adott helyen dolgozni.

2018. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!