Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog az életetekben, amit szívesen csinálnátok, csak nem lehet, mert párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak elsősorban, akik párkapcsolatban vannak. Most végzek egyetemmel és nincs barátnőm. Szeretnék olyan dolgokat csinálni, amit kapcsolatban nem lehetne, kéne pár ötlet. Mondjuk tervezem, hogy Pestre költözök és ott csinálok egy mestert, plusz már elkezdtem egy OKJ-t, ami érdekel és újra szeretnék küzdősportot űzni. Nektek mi olyan van az életben, amit szeretnétek csinálni, de annyira idő/pénz/energia igényes, hogy párkapcsolat mellett inkább nem fogsz bele? Ha már nincs barátnőm, legalább szeretnék előnyt faragni belőle:)

2017. dec. 28. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind megoldhato baratno mellett is.
2017. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha lenne bármi, amit szeretnék, de nem tehetem meg, mert a párkapcsolatom akadályoz benne, akkor konkrétan már nem lenne párkapcsolatom. Én egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol minden tervem, vágyam megvalósítható, maximum egy kicsit több alkalmazkodás kell mindkettőnk részéről. Sosem éreztem még azt, hogy valamit ne tehetnék meg azért, mert van barátom... A tanulmányaimat, sportolást, szabadidőt, hobbit, sosem akadályozta semmiben az, hogy van egy párom. Persze ehhez az is kell, hogy az ember egy egészséges, érett kapcsolatban legyen, hiszen ha a másik fél teljesen ki akar sajátítani, akkor csak konfliktus forrás, ha neked van egy időigényes hobbid mondjuk. Sok múlik az ember személyiségén is, számomra a párkapcsolat elsődleges, a párom prioritást élvez, de természetesen nem lógok egész nap rajta, sokszor van más elfoglaltságom, amit ő megért, elfogad.

23N

2017. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ötletet kaphatsz, de Te tudod,hogy mihez van kedved és mire vagy képes.


Ha van egy diplomád, tervben van egy mester, még mellé minek OKJ?Persze, biztos teljesen más terület, és a Te döntésed, de ha nézel emelet egy részmunkaidős állást már nem lesz gond a + programokkal.


Tanulj nyelvet, az mindig hasznos, és igen, sportolj,lehetsz önkéntes segítő valamilyen szervezetben,vagy akár az MsC-n egy társadnak.

2017. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Mindent lehet csinálni párkapcsolat mellett. Vagy az szempont, hogy ne menjen tönkre?

31/f

2017. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Stewardess lennék:) 4 idegen nyelven beszélek folyékonyan és imádok repülni, de nem egy tartós párkapcsolat- barát szakma, szóval egyelőre marad álom és B terv
2017. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Minden azért nem fér bele szerintem egy kapcsolatba. Mondjuk ha lenne párom, nem biztos, hogy örülne, ha egyik hónapról a másikra Pestre szeretnék költözni. Volt már negatív tapasztalatom, ami épp a távolságból fakadt. Szóval ez egy olyan dolog, amit csak akkor csinálok, ha addig nem lesz senkim. És épp hasonló ötletek érdekelnek még.


Meg szerintem azért valamilyen szinten egy kapcsolatban mindig kell kompromisszumot kötni. Abba is kell időt, energiát és olykor pénzt fektetni, ha ki akarod hozni belőle a maximumot. Vagyis nem maradhat mindenre időd energiád és pénzed, amit csak szeretnél. Ilyenkor mégiscsak választanod kell, hogy mi a fontosabb.

2017. dec. 28. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress Pesten baratnod.

Nekem es rengeteg embernek sikerult par mellett diplomazni es hobbiknak hodolni.

Azt hittem, hetente uj not akarsz, vagy ilyesmi.

2017. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

N23

2017. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben nem gátoljuk a férjemmel egymást, akármelyikőnk szeretne valamit, támogatja a másikunk.


Amikor én vettem a fejembe, hogy bár nem kapok érte pénzt, de szeretnék feljebb lépni egy szinttel fotózás-ügyben, akkor hónapokig spóroltunk egy komolyabb gépre. Amikor ő akart elutazni külföldre meglátogatni egy barátját, akkor arra gyűjtögettünk, és én sem hisztiztem, amiért elment egy hétre nélkülem, örültem, hogy jól érzi magát. Nem tudok olyat elképzelni, amiben gátolnánk egymást.

2017. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiélvezni a szabadságodat, ezt tudod megtenni most :)


Nagyon jó dolog kapcsolatban lenni, de szabad és független utána már nem leszel, mindig kell igazodnod és alkalmazkodni hozzá.


Amit én élveztem, hogy ha akartam, akkor egész hétvégén az ágyamban fetrengtem pizsibe és azt néztem amit csak akartam. Ha gondoltam egyet leugrottam a Balatonra egy hétre és úgy és abban a tempóban bicikliztem körbe amiben akartam. Ezeket mind meg lehet csinálni párral is , igazából mindent meglehet, de ez a szabadság az amit nem kapsz többet vissza, szóval, igen, ezt kell kiélvezni. :) 26/n

2017. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!