Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki azt élvezi, ha körülötte szétmennek kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy neki van, vagy nincs.

Illetve aktívan részt is vesz a kapcsolatok rombolásában.



2018. márc. 28. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pàrom anyja
2018. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak jó páran. Két ilyen barátom is volt, ezért is szakítottam meg velük a nagy barátságot.
2018. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig egész életemben egy kapcsolatnak örültem hogy szétment. Az egyik legjobb barátom amikor szétment a barátnőjével. A csaj mindenkit elmart mellőle, teljesen kisajátította a srácot, úgy játszott vele ahogy csak akart. Megpróbáltam észérvekkel hatni a barátra, de a ködtől nem látott.
2018. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!