Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak batátságból irtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak batátságból irtok egy nőnek vagy csak ha valamit szeretnétek tőlle?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi meg egy nő akik jól elbeszélgetnek a férfi mondja a nőnek jelölje be facebookon majd a nő megteszi amint a férfi hazaér visszaigazolja és rá is ír.

Barátkozni szeretne vajon vagy esetleg többet?


2018. márc. 29. 04:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sokmindentől függ :D Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem :D Ennyi infóból nehéz lenne megmondani :D
2018. márc. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem szinte bizonyos, hogy többet akar :)


Ki is tudnám fejteni, hogy miért, de az hosszú mese :)

2018. márc. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy férfi csak akkor ír nőnek, ha akar valamit tőle.
2018. márc. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

Irnak, nem mindenkiszerelmwes beled

. Idiota vafy?

.



Nem szerelmwes beled a fel vilag

Nen ertem, itt mar alap hogy szavakat nem ertenek, es minden ostoba tyuk azt hiszi, extra.


N

2018. márc. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én írok mindkét okból. Akivel barátkozni akarok, az valamennyire tetszik is, de legalábbis nem taszít. Valami körülmény azonban akadályozza, hogy párkapcsolatot vagy legalább alkalmi szexet akarjak vele, vagy ő nem velő rá. Aki taszít, az nem lesz szimpatikus se barátnak se párkapcsolatnak.
2018. márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézusom... Azért ne szervezd még az esküvőt.
2018. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelmes férfiak előbb barátkoznak, aztán akarnak csak többet.
2018. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkét esetben.

Sok nővel is írogatunk egymásnak.


Erre önmagában ne alapozz.

2018. márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem egyértelmű, persze mindkettő eset megtörténhet, illetve ha egy férfi többet szeretne sem azt jelenti minden esetben, hogy komoly kapcsolatot akarna.

Jelenlegi barátnőmmel nem csak egy párt alkotunk, hanem egymás egyik legjobb barátai vagyunk. Barátként kezdtünk, de egyre több közös program összekovácsolodott minket. Öszintén nem bántam meg hogy több lett belőle.

2018. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!