Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogyan viselkedtek egy olyan nővel, aki egyértelműen akar tőletek valamit, de nektem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Igyekeztek úgy viselkedni, hogy még véletlenül se érthesse félre? Vagy, ha amúgy emberileg szimpatikus ugyanúgy kedvesek vagytok vele?
2018. márc. 26. 19:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Odaállok elé és férfiasan megmondom, hogy te túl jó vagy nekem, majd elszaladok.
2018. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Reggel, miután felöltöztünk, megmondom, hogy ez sajnos, nem működne. Most és itt fejezzük is be.
2018. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfi vagyok, de attól válaszolók mert pont ebben a cipőben járok. Van egy srác, kedveskedett, csokikat kaptam tőle, hazavitt, de nem történt közöttünk semmi, egy idő után meguntam, úgy voltam vele biztos félős, így nyíltan megjegyeztem, hogy ha szeretne többet akkor én benne vagyok, erre ő közölte, hogy soha nem mondta, hogy szeretne tőlem valamit és nem akar többet barátságnál. Utána egy két hétig visszafogta magát, majd ugyanott tartunk, mint korábban, kapok ajándékokat, hazavisz, szívességeket tesz, stb...
2018. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Clay Morrow ***** válasza:
Próbálok távolodni.
2018. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3

Na ez tényleg teljesen érthetetlen. Az én esetemben nem ilyen durva a dolog.

2018. márc. 26. 20:16
 6/22 Antid Oto ***** válasza:
100%
Ha feltételes módban tetted volna fel a kérdést, akkor sokkal többen éreznék magukat megszólítva. ;)
2018. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 😂
2018. márc. 26. 20:24
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Én nehezen kezelem ezt nagyon. Mert nehezen bántok meg másokat. Régebben valamikor bele is mentem ilyesmibe, mert ő akarta. Most csak akkor mennél bele, ha világossá teszi, hogy laza valami és nem vár semmit. De velem általában komolyabb dolgot szeretnének. És így nem lesz semmi.


Amúgy szerintem nem derül ki világosan, hogy mi is a kérdésed. Mi az amit nem tudsz értelmezni benne? Vagy valahogy abban reménykedsz, hogy mégis akar valamit?

2018. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, úgy viselkedek vele, hogy véletlenül se értse félre. Ha szimpatikus, akkor kedves vagyok vele. Ez a kettő nem zárja ki egymást, nem csak azzal vagyunk kedvesek, akikkel össze akarunk jönni. Volt, hogy nagyon nyomult, akkor kerültem.
2018. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem, ha tetszik egy lány, akkor mikor már meglátom elkezdek rá mosolyogni indokolatlanul.

Folyton bámulom, mikor nem figyel rám vagy,ha nagyon feltünő akkor próbálom ezt takargatni. Szóval nincs veszve semmi.

Hívott már el találkozni, randizni?

2018. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!