Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyors segitsegeket várok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors segitsegeket várok, nagyon fontos számomra. Hogyan vagy mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel messengeren szoktunk beszélgetni és eddig nagyon jól haladnak a dolgok. Viszont nem tudom hogy hogyan írjak rá vagyis milyen szöveggel..

Ezek kilove:hogy vagy?

-mizújs?

-miújság?

Kérlek segítsetek nagyon sokat jelentene nekem.

Csak olyanok írjanak akik segíteni akarnak, beszolasokat nem várok.

És igen ismerjük egymást látásból már sokszor osszefutottunk de a munka miatt eddig csak a messenger van.

Ti hogyan írnátok rá?



2018. márc. 29. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kérdés, akkor szerintem inkább sehogy.
2018. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel csak közös érdeklődési körrel tudsz számotokra érdekes témába hasítani, így érdemes volna rákérdezni arra, hogy mik a hobbijai, miket szeret csinálni, mik a tervei, céljai. Ha van közös metszet, akkor már tudtok miről beszélni. Ha nincs, akkor talán nem is való hozzád.
2018. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy nem tudunk miről beszélgetni, az nagyon jól megy. Inkább arra görcsölök nagyon rá hogy hogyan is kezdjem el tehát milyen szöveggel írjak rá.
2018. márc. 29. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudtam ez a felnőtt párkapcsolatok kategoria!
2018. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jól tudtad mert, ez az is.
2018. márc. 29. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyesmi, egyszerűen írj rá azzal, ami érdekel. Messengeren teljesen véletlenszerűen szoktunk írogatni, mintha nem is szakadt volna meg a beszélgetés, hiába telt el 1-2 nap.
2018. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kell ráírnod

beszélgessetek inkább továbbra is személyesen


egyébként meg nézz át a tini topikba ötletekért...

2018. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy..m ha nem tudsz ráköszönni, akkir nem lesz belőle semmi
2018. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!
2018. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődj, hogy mit csinál az ünnepek alatt
2018. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!