Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sima baráttal alszotok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima baráttal alszotok együtt úgy, hogy semmi se történik?

Figyelt kérdés

Este elmész egy jóbarátoddal iszogattok majd nála alszol (egy ágyban, nincs több hely) mert te nem jutnál haza az esti közlekedés miatt.

Milyen sűrűn fordul ez elő veletek? (mind2en szinglik vagytok)



2018. márc. 29. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálam még nem volt ilyenre példa, de vannak olyan közeli fiú barátaim, akikkel simán aludnék együtt, persze úgy, hogy mellette nem vagyok kapcsolatban (és a fiú sem). Ha lenne barátom (vagy neki lenne barátnője), akkor nem férne bele az ilyesmi. Az egy ágyban alvás azért már túlzás, nekem a "legközelebbi", ami belefér az egy szobában, de külön ágyon vagy én a földön, ő az ágyon (vagy fordítva). Ha amúgy is boxerban szokott aludni és nem érzi kínosnak, hogy én is ott vagyok, akkor felőlem lehet csak abban, de jobban örülnék, ha legalább egy pólót felvenne :D Azért én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy biztos erőltetni kellene-e a barátságot egy olyan pasival, aki nyilvánvalóan csak meg akar dugni még akkor is, ha tudja, hogy te nem vagy vevő a dologra.
2018. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha külön ágy nincs is, de kanapéja mindenkinek van, nem kell egy ágyban aludni. Hány évesek vagytok? Te vagy a férfi, azért kérdezed a ruhát? Amúgy, felnőttként nem tudnék sehogy se a páromon kívül senki mellett így aludni.
2018. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Lehagytam: ha te vagy a lány, aki mellett boxerben aludtak... Akkor ott másra is várt. Nem hiszem, hogy akkora barát lenne. Főleg, ha piásan aludt úgy veled. Örülj, hogy nem mászott rád, nem erre számított.
2018. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Simán. Attól hogy ellenkező neműek vagyunk, még nem ugrunk egymásra mint a vadnyulak. Barátok vagyunk. Nem tudom hogy mással hogy van de én ilyenkor nem egy 'féfit' vagy egy 'nőt' látok hanem egy 'embert', egy 'barátot'. Barátok vagyunk, megbízok benne, tudom hogy nem fog semmivel próbálkozni, de ha mégis én megállítanám és ő abbahagyná, mert jó ember és barát.

Ezt a ruha dolgot viszont sosem értettem. Miért is lenne illetlen ha csak boxer és póló van rajta? A strandon a fiúkon csak fürdőgatya, a lányokon csak bikini van, mégis mitől lenne illetlen ha pólóban és gatyában alszik?

2018. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem ezt a boxer felvetést. Te miben aludnál? Viszel magaddal pizsit? Na ugye! Milyen megoldást van? Tanga, felső, vagy kérsz tőle egy boxert, pólót? Tudod kinek add ezt be, hogy te nem akarsz dugni!
2019. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj a boxerrel, az egy rövid pizsama. Albérletben általában nincs kanapé. Én is voltam így anno fiú baráttal, nem egy városban laktunk és ott aludt nálam mikor jött a városba több minden miatt is. Egy nagy ágy volt, tettem közénk nagy párnákat nehogy álmunkban átöleljük egymást. :) Aludtunk, jobb mintha vezetett volna haza éjjel 2 órát, ezen kívül 2 napra jött így lehetett megoldani. Persze lehetett volna valami matracot szerezni, de nekem az nem volt, földön polifoamon meg hideg. Mondjuk az ivás már nem biztos h jó ötlet, a kevés iszogatás az ok.

Arra a kérdésre milyen gyakran: nagyon ritka max össz 2-3 ilyen eset.

2019. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!