Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te jó ég, a külföldiek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te jó ég, a külföldiek mit gondolhatnak a magyar nőkről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 29. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

A helyzet az, hogy ilyen lányokat rendkívül ritkán látni a való életben. A lányok/nők csak rendkívül apró százaléka csinál magából műnőt, de mégis őket mutogatja a gugli. A kérdés: miért? A válasz az lehet, hogy ez kell nektek. Aki nőkről keres képeket az általában nem azt akarja látni, ahogy "tizenkettő egy tucat" nők élik a mindennapi életüket, de még csak azt sem, ahogy nők szolid sminkben, kardigánban pózolnak, hanem azt, amit te belinkeltél.

Ez nem a nőkről állít ki bizonyítványt. Mindenhol vannak ilyen nők, és minden ilyen nőre jut egy hasonló fuckboy, + még egy incel is, aki szórakozóhelyek mosdójában veri ki magának. Ez a keresési eredmény arról árulkodik, hogy minek nézitek a nőket.

2018. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#13: gratula
2018. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A 10-esről most nekem nem egyértelmű, hogy az rám vonatkozott-e, vagy valamelyik válaszolóra, de ha nekem szólt, akkor mondom, nő vagyok, szóval láttam puncit. :D

Azért írtam ki mert engem megijesztettek a képek elsőre, mert nem ilyennek látom nőismerőseimet, magamat... De látom más városoknál is ilyeneket dob ki.

2018. márc. 29. 17:32
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Draga. A magyar nok 20 es 100 kozott vannak.

A foton 20-24 lanyok vannak.

2018. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
A hétmilliárd hatszázmillió emberből? Szerintem 95% semmit, a maradék pedig elég különböző dolgokat.
2018. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha másképp keresel rá, máris más a helyzet:

[link]

2018. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 bánomisén ***** válasza:
Ne aggódj. Egyrészt a google találatok a külföldi városoknál is hasonlóak, másrészt pedig a világ háromnegyed része azt sem tudja, hogy létezik a világon egy Magyarország nevű hely :D
2018. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!