Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy telt lány miért nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy telt lány miért nem tud érvényesülni a pasiknal?

Figyelt kérdés

Sokan a lapos hasut választják inkább. Nem a telt, nagyobb hasu, nagy mellű lányokat. De miért? Mit lehetne tenni?

''Miért nem fogsz le?'' és társai ne írjanak. Köszi!



2018. márc. 29. 20:34
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
34%
*fogysz
2018. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Neked bejönnek a telt férfiak?
2018. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Azért lehet, mert alapvetően a lógó háj nem egy vágyfokozó dolog.
2018. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Mert én magam sem vagyok túlsúlyos, ezért ugyanez az elvárás a másik nem felé is.
2018. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#2 igen.
2018. márc. 29. 20:38
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Szimplán kinek milyen az ízlése, a többségnek szebb, esztétikusabb egy lapos has. Egy kevés felesleg nem zavaró, de ha már nagyon telt vagy hordóhasú egy csaj nem jön be. Persze vannak akiknek meg csak a telt csajok jönnek be meg relatív kinek mi a telt. Tenni kb semmit se lehet ellene, nem lehet csak úgy megváltoztatni senki ízlését. Ha telt vagy és zavar hogy nem találsz pasit akkor a fogyást javasolnám vagy hogy célirányosan olyan pasikat keress akik a nagyobb nőkre buknak. De ha valakinem a vékony lányok jönnek be az nem fogja hirtelen a kövér csajokat vonzónak tartani.
2018. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Mit lehet tenni? Keresd magadban a hibát, ne másban.
2018. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

sosem értem , hogy miért kell azokat szidni akiknek nem azok a testalkatú emberek tetszenek mint amilyenek mi magunk vagyunk....


Van aki a telt nőket szereti

van aki a ducikat

van aki a hájasat habár elég visszataszító.

van aki vékonyabb

van aki a sportosabb vagy csak lapos hasúakat.


De! A túlsúly az sosem egészséges, nem az a normális alapból.

2018. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as! Tudtommal nem szidtam senkit itt? Vagy mégis? :)
2018. márc. 29. 21:02
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sikerül érvényesülni, pedig telt vagyok.
2018. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!