Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában miért csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában miért csak szexre kellenek a telt lányok? Lent

Figyelt kérdés
Hallottam bizonyos pasiktól,hogy kapcsolatra nem kéne,de pár éjszakára igen. De ha fel tud rá izgulni,akkor kapcsolatra már miért nem?

2017. jún. 8. 17:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
19%
Mert a kövér lányok igénytelennek tűnnek, még ha klasszikus értelemben véve nem is azok.
2017. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
Mert a haverjaik előtt villogni akarnak. Szerelem nem számít, csak hogy a többi kan is csorgassa a nyálát.
2017. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
39%
Én is próbálok faragni magamon ha van rajtam plussz, így ezt a leendő páromtól is elvárom mivel a sportos lányok izgatnak fel jobban. Az hogy szexuálisan feltud izgatni a teltebb lány is nem jelenti azt hogy hosszútávon is érdekelne pont amiatt hogy teljesen más a felfogásunk 27/F
2017. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
36%

Kellő szexmegvonással egy férfi egy kecskére is fel tud izgulni. Ahogy egy nő is, ha egy lovasfarmon élne 10 évig férfi nélkül szóval ez nem szempont.

Aki kimondottan a telt lányokat keresi az elfogadja barátnőnek, aki pedig csak sportos barátnőt szeretne csak szexre fog neki kelleni hiszen tudja, hogy hosszabb távon nem lenne értelme fenn tartani a kapcsolatot mert előbb vagy utóbb romboló hatással lenne a kapcsolatra.

(Itt telt lányok alatt nem a 60 kilós, 165 cm-es lányokat értem, hanem 80+)

2017. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
31%

Mert attól még hogy valakire feláll a farkam amikor ki vagyok éhezve, nem azt jelenti hogy állandóan lennék vele.


Képzeld el hogy éhínség van és patkányt, csótányt ennél hogy ne dögölj éhen. De attól még utána nem ennél ilyeneket megint, amikor már van rendes kaja.


2: Dagadtságtól függetlenül van ilyen, hogy valaki nem szerelmes valakibe, de lefekszik vele. Szerinted van ilyen a világon, hogy valaki szerelmes volt dagi nőbe, de haverok miatt nem jött össze vele? (Nem, nem volt)

2017. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
57%
Mert általában frusztráltak. Nekem a telt lányok az eseteim, de én is kevéssel járnék közülük. Akikkel ismerkedtem, általában érezhetően nem voltak rendben önmagukkal és ez kihatott a viselkedésükre. Aki nyitott, nyugodt volt és elfogadta magát, azzal általában össze is jöttem.
2017. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
53%

Telt lányokról van szó, nem kövérekről. Szerintem kb. annyira csak a szexre kellenek mint a vékony, gebe vagy normál testalkatú lányok.


Nekem is vannak teltebb barátnőim, ismerőseim, és még véletlenül sem igénytelenek, ráadásul sosem volt pasi gondjuk - tartós kapcsolatra sem.


Viszont szerintem a pasikat izgatja egy teltebb nővel a szex, ezért úgy tűnik mintha csak szexre kellenének...

2017. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
61%
Én pont fordítva vagyok bekötve: csak szexet inkább a fitness testű modellekkel tudok elképzelni,mert hát..ők azért vanbak nem? ✋✋✋
2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
43%

Fordítva több értelme lenne. Mármint, hogy 1 éjszakára a nagyon szép, de idegesítő nő, hosszabb távra pedig a számomra szép, de nem idegesítő meg önjelölt "hejcegnő"...


Bár érdekelne, miért vontál le örök tanulságot pár "bizonyos pasi" véleménye után. Most ha pár meleget kérdezel meg akkor az lenne a kérdés, hogy "miért vonzódnak a férfiak más férfiakhoz?" ???

2017. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
6%

Én kifejezetten szeretem a szép arcú telt lányokat alkalmi szexre. Odaadóan tudják csinálni és amikor a térdükön vannak úgy sem látom nagyrészt a testüket, csak a nagy melleiket és a bájos arcukat.

Sokat szoktak ebben a pózban tölteni, de másra nem kellenek.

2017. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!