Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, illik nektek ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, illik nektek ilyet mondani, ha már van párotok?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy van egy munkatársam, 35 éves nő, de nem néz ki többnek 27-28-nál. Nem akarok tőle semmit, hiszen férje van, és gyereke, de attól még mondhatnám neki, hogy jól néz ki, és tök szexi? :P Biztos venné a lapot, mert melóhelyen belül legjobb barátok vagyunk, sok barátja nincs is, mert sok a fiatal 20 év körüli, csakhogy illik-e ilyet mondani? Am sokat bókolok, dícsérem a lányokat mindenhol, de vele nem igazán vagyok egy korosztály, örülne neki, ha ilyet mondanék?


23f


2010. jún. 11. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
hát próbáld ki, és ha kórházban kötsz ki akkor nem örült neki :O
2010. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én tuti h nem venném sértésnek :D minden nőnek jól esik egy kis bókolás :D,még akkor is ha nem akartok egymástól semmit se:D
2010. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Pont az ilyen ökrök miatt vannak itt az olyan kérdések, hogy: "azt mondta, szexi vagyok, akar tőlem valamit?"...

Miért nem lehet annak bókolni, akitől esetleg még akarsz is valamit? Nem kéne mindig a menő csávót játszani, aki jópofizik.. 23N

2010. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 23N ezek szerint te nem szereted, ha valaki csak úgy azt mondja neked, hogy szép vagy. A korombeliek, legalábbis akiket ismerek megértik, hogy nem akarok semmit, és örülnek neki hogy szépeket mondok.
2010. jún. 11. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annak idején még a 40 évnél idősebb tanárnőmnek is sokat bókoltam, aki tényleg jól nézett ki, de sosem gondolta szerintem ettől, hogy akartam volna valamit tőle. Pedig tényleg nagyon jól nézett ki. Ez gimiben volt.
2010. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én örülök neki ha valaki bókol. Csak ne az út szélén dolgozó munkások legyenek azok. :D
2010. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!