Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemezés mennyire hatásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemezés mennyire hatásos, ha meg szeretnék ismerni egy srácot?

Figyelt kérdés

24-25 éves lehet, az egyetem körül szoktam látni, egy karra járunk. Ha pl. szembe jön az utcán, vegyem fel vele a szemkontaktust és mosolyogjak? Vagy mi mást tudnék csinálni?


Köszi előre is, ha adtok valami tanácsot! :)


2018. márc. 29. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kezdetnek tokeletes. Nekem ez mar jelentene valamit.
2018. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) És ha csak visszabámul, de nem szólít meg? Már volt, hogy összenéztünk párszor, egyszer elém szaladt és kinyitotta az ajtót, közben vigyorgott. De szerintem azóta már nem ismer meg.
2018. márc. 29. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A szemezés alapján az egyetem környékén minden második csajnak bejövök. Kétlem, hogy ez reális lenne...
2018. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűbb lenne megszólítanod valami indokkal, mert nekem mondjuk előbb jutna eszembe hogy van valami az arcomon és azért néz egy lány vagy jön mögöttem egy barátnője és csak azért mosolyog. Ha más nem mondjuk kérj tőle útbaigazítást és akkor mosolyogj meg nézz a szemébe.
2018. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

"Vagy mi mást tudnék csinálni? "


Mondjuk nyisd ki a szád, nyuszi.

2018. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
83%
Számomra semennyire.
2018. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mi lenne a megfelelő? Útbaigazítást kérni is olyan, hogy elmondja, aztán megyünk a dolgunkra. :/
2018. márc. 29. 23:57
 8/10 SZücsöm ***** válasza:
91%
Nem kell trükközni. Megmondod neki hogy tetszik neked, ha ez kölcsönös és nincs életképes párkapcsolata akkor 1 próbát neki is meg fogsz érni.
2018. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha beszéltek neki is van lehetősége rádnyomulni vagy jó indítás aztán valamerre tudod terelni a szót. Esélyesebb hogy így bepróbálkozik mint hogy csáboson mosolyogsz aztán el is mész mellette, úgy nyilván nem fut utánad hogy beszélhessen veled.
2018. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki,.hogy tetszik. Esetleg derítsd ki a nevét, aztán írj rá.
2018. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!