Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne hogy ti mit reagálnátok erre? Kort is.:)


Mi lenne, ha a buszvégen,buszon vagy akár vonaton szemeznétek hosszasan egy férfivel. Majd a férfi odamenne hozzátok, és ezt mondaná.:


Szia, kérlek ne haragudj. Remélem, nem zavarok csak azt szeretném kérdezni, ha van egy kis időt/kedved meginnál velem valamit? Nagyon csinos vagy és szeretnélek megismeri.



2018. febr. 10. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hu
2018. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szemezek én is vele akkor nekem is tetszik a srác és ha ez kölcsönös annak csak örülnék. Ha meg tényleg ilyen kedvesen jön oda hozzám, akkor azt mondanám, hogy ha már odajött beszélgessünk kicsit míg várunk / utazunk. Ha utána is szimpatikus akkor igen, meginnék vele valamit. :)


20L

2018. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem benne lennék
2018. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemezek vele, azt nem ok nélkül teszem. Valószínűleg ő is tetszik nekem. Egy ilyen udvarias meghívást nem utasítanék vissza. :)
2018. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És ha a kezében egy ronggyal menne oda hozzád? Mert egy kis megerősítésre lenne szüksége. Hogy szerinted is kloroform szaga van-e a rongynak..😂 Csak hülyéskedek...


Értem, és nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:) De ettől függetlenül, ha még valaki úgy érzi bátran írja meg hogyan miként reagálna.:))

2018. febr. 10. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Esélytelen, hogy valaha ebbe a szituációba kerüljek, mert nem szoktam idegenek szemébe nézni. De ha mégis megtörténne, nekem nem igazán tetszene a dolog. Ha először valami beszélgetést kezdeményezne és egy kicsit megismernénk egymást, akkor szívesen elmennék vele kávézni, de ha csak azért tetszem neki, mert szerinte csinos vagyok, akkor kösz, nem.
2018. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem szemezek senkivel, de ha odajönne, nem mennék el vele. Nem szoktam random buszozni, olyankor megyek valahova.


A kloroformos "vicc" pedig megerősített, hogy jól döntenék, ha nemet mondanék.

2018. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Mivel, még nem beszélgetettek ezért, egyértelmű hogy csak a külsődről tud nyilatkozni...
2018. febr. 10. 14:29
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem,mert zavarba vagyok es ha csak a külsőröl nyikatkozna,azért nem ,mit képzel ezért hivna meg,mert tetszem neku ,neg amugy se hivjon meg nem vagyok amugy se ri.gyó ,hogy elmenjek egy italra.29N
2018. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Ne hivjon meg semmikór,se most ,az olyangusztudtalan ez a hivogatas valahova stb.K.


rvak szoktak ebbe belemenni

2018. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!