Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes közelítenem hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes közelítenem hozzá?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány a társaságból, párszor így közvetetten találkoztunk. Nem tudom neki tetszem-e, de azért van rá esély vagy legalábbis szerintem alakulhat ez még. Szóval annyira nem ismerem még, hogy direktben elhívjam találkozni külön, az tuti bukás lenne, szóval valahogy össze kéne melegedjek vele kicsit előtte.

Valószínűleg jövő hétvégén megyünk együtt bulizni. Szerintetek mi legyen a stratégiám (akár hosszabb távon)? Próbáljak meg a közelében lenni, beszélgetni vele, kicsit megismerni/megismertetni magam vele, amikor találkozunk? Akkor lehet, hogy azt hiszi, csak barátként közelítek...Vagy legyek közvetlenebb ér rámenősebb? Akár a buliban táncolni vele, esetleg kicsit intimebbnek lenni rögtön? Akkor lehet elijesztem, de az első opció esetén meg nyámnyilának gondolhat...Vagy mi legyen szerintetek? Azt még egyszer ismétlem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy bejövök neki, szóval akkor meg az első opció a nyerőbb...


2018. márc. 30. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatra érdekel, akkor ne tánc közben közelíts hozzá, hanem előtte alakítsd úgy hogy kettesben beszélgessetek, ismerkedjetek. Ott úgyis látni fogod a reakcióiból, hogy érdekled-e aztán a végén vesd fel, hogy elmehetnétek kettesben is majd valahova. Miért lenne tuti bukás? :D Ha érdekled örülni fog, és igent mond.
2018. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!