Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők többsége nem jár fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők többsége nem jár fiatalabbal, de idősebbel igen?

Figyelt kérdés

Szóval azt vettem észre, társkereső oldalakon, hogy vissza se írnak olyan nők akik +5 el idősebbek, vagy akár +2vel is.

De ha már jó autóval fotózkodunk, kiveszi a csaj, egyből vissza ír és a kor határ már megszűnik..


Meg a gyerekes 24-25éves nők +40es pasit keresnek maguknak miért? Azért,hogy el tartsa a kölököt ? Egy normális 24-25éves nő nem jár egy +40éves pasival.



#férfi #nő #idősebb #kor határ
2018. márc. 31. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest, hogy hiszel a társkeresőkben, elég jól látod a dolgokat. 😉
2018. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Mégis hány női ismerősöd jár a 20as évei közepén dupla annyi idős férfival?

Vannak néhányan, akik kizárólag azért regisztrálnak társkeresőre, hogy öregebbeket keressenek maguknak, de úgy beállítani, mintha manapság nem lehetne a nők pasijait megkülönböztetni az apjuktól elég nagy túlzás.

2018. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én fiatalabbal járok.
2018. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 es válaszoló képzeld e a Szomszéd lány 38éves pasival van együtt. És már esküvőn gondolkoznak, csak azt nem vágom ha felcsinálja és dobja akkor mi lesz? :D
2018. márc. 31. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Volt fiatalabb pasim, a legidosebb is masfel evvel tobb.


Nem vonzodom az idos pasikhoz.

2018. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 ös most bizonyítsam be tényleg, hogy 22éves a csaj és 38éves a pasija? Be linkelem a facet meg nézheted nyugodtan , vagy akár le fotózom ha kint van az adatlapján hogy 38évees a pali...
2018. márc. 31. 20:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, elég egy jó autó, pénz és akárkit megkaphatsz akiknek nincs esze.. Ez valóban így van.
2018. márc. 31. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy van ilyen? :D Attól még én bottal sem piszkálnék jelenleg egy annyi idős pasit. 2 exem van, az egyikük 1 évvel idősebb, a másik 4 évvel, a jelenlegi párom pedig fiatalabb nálam.
2018. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Se papa, se gyerek nem kell. Jó nekem a korosztályom.
2018. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam 27 éves koromban fordult ez a "fiatalabb férfival nem" dolog. Aki miatt fordult, ő 2 és fél évvel fiatalabb nálam. Nem lett a dologból semmi, de azóta nyitottabb vagyok arra is, hogy én legyek az idősebb, most 33 évesen úgy vagyok vele, hogy max. 3-5 év jöhet szóba, ennél többet már soknak érzek, de igazából azt sem nagyon szeretném, ha a férfi lenne több, mint 5 évvel idősebb.
2018. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!