Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa egy nálad 22 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa egy nálad 22 évvel idősebbel bulizni menni?

Figyelt kérdés

Egy pasival nagyon jóban vagyunk,az egyetemen ismertem meg, valami konferenciára ment amikor én órára. Azóta majdnem minden nap beszélünk,beünk helyekre,most hétvégén pedig elmegyünk kettesben bukizni a belvárosba. Nem tudom,kicsit fura ez

nekem:D mármint mégiscsak idősebb elég sokkal és nem tudom hogy pl hogy viselkedjek előtte egy buliban?:D

Köszi ,nem kellenek a pedofil meg apakomolexus dumák és hansonlóak,tudom mit csinálok.

Szeretném hogy alakuljon közöttünk valami, és mivel ő nem lép,így majd nekem kell a buliban(így érzem)

Hogyan tudnék "levenni a lábáról" egy ennyi idős pasit buliban?

(És nem,nem tanít az egyetemen)

20L



2017. jan. 30. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:

* beülünk *bulizni

Bocsi,telóról írtam:D

2017. jan. 30. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
En inkabb azon toprengenek, hogy akarok-e barmit is egy olyan hapektol, aki 42 evesen ott tart, hogy 20 eves lanyokkal akar ugralni valami ejszakai barban. En az ilyen pasikat 21 evesen sem tudnam komolyan venni, plane barmifele kontakton gondolkozni veluk.
2017. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, 38 évesen ha egy 20 éves lánnyal elmennék bulizni, akkor nem sok jelet kellene adnia, hogy "levegyen a lábamról" :)
2017. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Gondolkozz el azon, hogy egy 42 éves felnőtt ember mi az istenért egy 20 éves lánnyal akarna bulizni menni, ahelyett, hogy... nem is tudom a saját korosztálynak megfelelő helyekre menjen vele egyidősekkel. Aztán rájössz, hogy azért, mert egy lúzer, akihez te túl jó vagy.
2017. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért pl mert kb 25-nek néz ki és nagyon fiatalos,sikeres és nem az a szűk látókörű,mint sok akár velem egyidős srác:)
2017. jan. 30. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Jé,apám pont ennyivel idősebb nálam:-) Nagyon klassz faterod lehet ha elvisz bulizni:-)
2017. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobban táncolt mint a 20 évesek:))) Mondta is hogy ő ennyi diősekkel szokott állandóan bulizni:DDDD szerintetek ez normális?:Dd
2017. febr. 5. 12:20
 8/8 A kérdező kommentje:
*idősekkel
2017. febr. 5. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!