Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti jártok prostihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti jártok prostihoz?

Figyelt kérdés
Ha most nem, régebben jártatok? Tervezitek?

2018. márc. 31. 20:44
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
49%

Màra elèg lesz ezekből a gyülöletkeltő, nèpet megosztó, statisztikàkat rontó kèrdèsekből.


Pls.

2018. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
De beindult ez a téma! Fizetett hirdetések vajon? Nem jártam soha prostihoz, de már megfordult a fejemben. Hivatásost nem biztos hogy bevállalnék, de ha lenne olyan lány, akit lehet "támogatni", de nem profi, azt inkább kipróbálnám.
2018. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocs, most láttam, hogy valaki már feltett egy ilyen kérdést. Csak azért érdekel, mert itt gyk-n szembesültem vele, hogy ez sok férfinál teljesen normális, átlagos dolog, pedig a valóságban ennek az ellentétét tapasztaltam, a legtöbb férfi ismerősöm elítéli a prostikat.
2018. márc. 31. 20:57
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem járok.

Nem voltam sosem.

Nem tervezem.


Mondjuk randizni se járok, mert nincs kivel.


26/F

2018. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
En?? Prostihoz...???SOHA!!!....ne viccelj kerdezo, en sosem voltam, nem...nem nem.....en futtatom oket. 😅😂😁
2018. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem célom a gyűlöletkeltés, csak érdekel. Mindenki azt csinál amit akar, nem várom, hogy mindenki úgy gondolkodjon, ahogy én.
2018. márc. 31. 21:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Prostinál nem, de volt már akinek adtam pénzt szexért.

Nem tervezem ezután sem.

32/F

2018. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Voltam már párszor,egy időre elég volt belőle,meguntam. Ugyan az a forgatókönyv, felhívom,lefixáljuk a dolgokat, lezuhanyzok itthon,megborotlkozok,fent-lent. Elmegyek, bemutatkozunk,átbeszéljük a dolgokat,ott is zuhanyzok, van aki megjegyzést tesz,hogy van azért méreted,meg jó kemény, megtörténik az együttlét, van amikor csak egyszer tudok elmenni,van,hogy sikerül két menet is, beszélgetünk egy kicsit, közben felöltözök, elköszönünk egymástól,aztán haza jövök.
2018. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha majd meglátnám valamilyen oldalon, hogy Victoria Justice, Adriana Lima vagy Emily Ratajkowski hirdeti magát (esetleg a hasonmásuk) akkor ja, fogok prostizni. :D
2018. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mádár0218 ***** válasza:
69%

Nem, és nem is tervezem.


Nincs barátnőm, és rám férne már egy kis sex de inkább várok mint, hogy elmenjek prostihoz

2018. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!