Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki szereti a sportkocsikat?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy a nőknek mindegy milyen autó csak jó állapotban legyen. Ha meg már számít nekik, akkor: Audi, BMW, Mercedes.

2018. ápr. 1. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ertelmesebbek. Igen. Biztonsagos legyen. Nem akarok felkenodni az aszfaltra.

Es legyen elegans. Ne egy farok novelo legyen, korosodo pasiknal.

2018. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a sportkocsit szeretem,Abból is csak egy típus egy fajtáját,amit nagyon kevés férfi szeret.Amelyik szereti,azt meg nem tudnám magam mellett elviselni,mert nőiesnek gondolnám agyilag.Az általad említettek soha nem érdekeltek.
2018. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem még a wifi jelszom is egy tuningauto màrka :)

Bmw audi stb nem szeretem ..főleg ha suttyok menőznek benne akik alà tolta apuka nem kellett megdolgozniul érte..és felelőtlenül előzgetve az utobbi időbe felénk sok sok balesetet okoznak mert ők a "janik"a csilli villi autoba..

2018. ápr. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ertem ezeket az audi bmw mercizoseket. Most miert vegyek egy f...m daciat mikor egy bmw tetszik? Alom autom egy bmw es meg is fogom venni. Nem ertem minek vegyek peugeotot mikor hanyok tole olyan csunya. 20 eves vagyok, dolgozok, szerencsere jol is keresek es telen veszek egy bmwt addigra 21 leszek. Most akkor en leszek a bmws hulyegyerek akit anyuci apuci eltart csak azert mert nem vagyok hajlando egbekialto arakat kifizetni az alberletert inkabb anyameknak hagyom otthon? Ez miert zavarja az embereket? 60% irigyseg akiknek tetszik de nem akarnak olyan autot venni a magas szervizkoltseg meg stb miatt azt tudom de a 40% aki meg tudna maganak engedni az miert hurrog?

Most en el tekintek a magas szervizektol, mert a csaladnak volt szerencseje egy romos s mercihez es bar az eleg nagy penztemeto volt, megis azt mondom hogy nem volt rossz auto plane ahhoz kepest hogy mennyi km volt rajta.


Ha egy suttyo anyuci pici fiacskaja leszek azert mert veszek egy bmwt hat legyen nem fog zavarni mert mar 11 eves koromtol tetszik az auto mondhatni azota tudom hogy nekem ez kell es nem fogok az eloiteletek miatt mast venni.

2018. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sem a merci sem a BMW nem rossz márka, csak sok "szimpatikus dzsipszi" vesz ilyet, vedd azt ha az tetszik, nekem nem tetszik a motorjukon kívül semmi bennük, de nem tartom kizártnak, hogy lesz BMW-m...viselkedj normálisan, legyen tiszta mindig kívül belül és ne értékeljen mások véleménye.
2018. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

BMW-je annak van akinek semmi egyénisége nincs... majmolja a többi műmájert.

Nekem egy Ford F 150-em van, és simán letolom az útról bármelyik arcoskodó bmw-s vagy mercis újgazdag suttyó gyökeret. A nők is imádják, érzik hogy egy ilyen kocsiban biztonságban vannak, egy bmw semmi ahhoz képest ha felrakom a vadrácsot. És a platón nem csak aludni de szexelni is lehet.

2018. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!