Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti a tetoválásaimat és nem akarja, hogy több legyen, de én igen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk, volt már pár. Egyik sem nagy felületű, az elhelyezésük sem feltűnő.

Mikor egy újat csináltatok, mindig aggódik, hogy nem fogok miatta tetszeni neki, pedig tényleg nem extrák, én pedig nagyon szeretem csináltatni őket, szeretem az egész rítust. Nem célom egész tested borító mű, de még csak egész kart vagy hátat se szeretnék.

Olyanokkal érvel, hogy ha ki akarok tűnni, inkább szedessem le az összeset mert manapság mindenkinek van. Amivel egyet is értek, de nem azért csináltatom, hogy kitűnjek, hanem szép emlékek, kicsit mesélnek rólam szavak nélkül. Vannak jól átgondolt, drágán kivitelezett mintáim, de házi stick and pokeok is, barátoktól vagy amiket én csináltam magamra még 15-16 évesen. Egyet sem bántam meg. A szakmámban nem okoz gondot, sosem szóltak érte sehol.

Ezen kívül piercingem nincs, csak porcban fülbevaló, a hajam festetlen, vállig ér, az öltözködésem pedig elég minimalista (farmer, basic póló vagy basic ruha, sneakerrel), sminkkel sem vadulok.

21L (3 éve vagyunk együtt, 24F)



2018. márc. 18. 13:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik, döntened kell a kettő között.
2018. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Intsél végleges búcsút a barátodnak, mikor indulsz tetkót csináltatni.
2018. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Nincs mit tenni keress egy másik összefirkáltat, de arra készülj, hogy a motorostalálkozóra is menni kell vele ahonnan neked kell hazavezetned/hazavinned őt miután ő berúgott a többi motorossal.
2018. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Nem eleg az emlek a fejben? Mindek varratni?

Szerintem ez a gyengeseg es feltunesi viszketekseg jele. Ott van a fejedben, minek fiziaba onteni? Ugyis elenyeszik, megsemmisul. Semmi ertelme a tetkoknak. Gyenge a jellemed, nem bizol az erzeseidben a szellemedben, ezert akarsz mindig valami maradandot alkotni, hogy ott legyen, hogy el ne felejtsd el.

Fordulj pszichologushoz.

2018. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem komálom amikor valaki meg akarja változtatni a másikat. Az más, amikor javaslatot tesz valaki a párjának, hogy ezzel vagy azzal a hajstílus jobban állna stb., de nekem azért tetszik meg valaki, mert olyan, amilyen.

Ha ennyire ellenére vannak a tetoválásaid, vagy úgy gondolja, hogy még 1-2 aztán már nagyon rezegni fog a léc, mert nem fogsz neki tetszeni, akkor az már gáz és nem arról árulkodik, hogy te amúgy nagyon megfogtad őt a kinézeteddel.

2018. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, ez a helyzet.
2018. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

#5


Azért ez nem így van. Gondolom senki nem örül, ha a barátnője/barátja egyszercsak random átalakítja magát. Itt most épp nem ez van, de szerintem kevesen tapsikolnának, ha az addig ismert ember, hirtelen teljesen átalakítja magát olyanná ami kifejezetten taszító a másiknak. (És sokan ezt házasságban szeretik eljátszani és még ki is erőszakolják a dícséretet)

2018. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Az életben sokkal nagyobb gondok is vannak ennél, ti meg még ezt sem tudjátok megbeszélni. Nem kell kapcsolatosdit játszani, még éretlenek vagytok hozzá.
2018. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi erővel, aki gyereket csinál, az is maradandót akar alkotni, az is menjen pszichológushoz.


"- Mi a panasza?

- Tetoválásaim vannak."


Körbe is röhögnek.

2018. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenféle választ.

Nem olyan körökben mozgok, hogy részegen kelljen bárkit is vonszolni, nekem a tetoválás önmagában nem vonzó, magamon szeretem, máson nem érdekel.

Gyenge jellemnek sem mondanám magam, önbizalmam van,ez csak valami, ami nagyon nagyon tetszik.

Egy 3 éves kapcsolatot nem dobnék ki, de arról se akarok letenni, hogy akarok kinézni. Ez nem sokban más, mintha ő kigyúrná magát (ami nekem taszító).

2018. márc. 18. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!