Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nővel folytassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nővel folytassam a randevúzgatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok az a tipikus vagyonos ember, de az átlagnál gazdagabb, 28 éves srác vagyok. Sajnos állandóan anyagias nőkkel sodor össze az élet, mert ösztönösen "tesztelgetem" őket, azokat, akikkel randizom. És sajnos igen sokszor olyasfajta megállapításra jutok, számukra a legvonzóbb, vagy legalábbis az egyik legvonzóbb tulajdonságom nem más, mint hogy gazdag vagyok. Ez engem azonnal kiábrándít, mert ezek szerint, ha kicsit kevésbé menne a szekér, rögtön más lenne a leányzó fekvése.

A lényeg, hogy most van egy lány, aki átment a teszten. Pont. és a 2. teszten is. A 3. teszten is. Sokszor teszteltem, persze úgy, hogy ne vegye észre, és minden teszten átment. Szinte el sem akarom hinni, de ezek szerint ő egy olyan nő, akinek akkor is pillangók verdesnének a gyomrában tőlem, ha átlagos, vagy szegényebb srácként közeledtem volna hozzá.

Viszont, sajnos, az a baj, két nap különbséggel mentem két nővel első randira. És az, amelyik megint csak egy anyagiasabb lány, iszonyatosan megfogott, vele szeretnék több randit (eddig 3 volt). Csak bár ne lenne olyan rohadt számító, hogy a pénzt egyik elsőrendű dologként szereti bennem. A másik lány, akiről korábban írtam, ő szimpi, de vele sok randi kéne még, hogy meglássuk, tényleg komolyan, hosszú távon érdekel-e. Mert egyelőre, az anyagiasságoktól mentes lelke ide vagy oda, ő fogott meg kevésbé (ezen a tulajdonságán kívül).


2018. ápr. 1. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Szepen belesetalsz ugyanabba mint eddig. :D nem unalmas?

Valtanod kellene, most csinald mashogy, nem lenne jobb?

2018. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagiasabb lány mivel fogott meg? Külsővel?
2018. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vagy 28 éves, eszed nem sok van. A kérdésed elején azon szenvedsz, hogy eleged van az anyagias nőkből. Utána írod, hogy találtál egy lányt, aki a pénzed nélkül is imádna, de neked mégis egy pénzéhes ostoba tyúk kell.

Gratulálok.

2018. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassan én is anyagias leszek mert azokra buktok. :))
2018. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a nő ne legyen felszínes, de te lehetsz az. Ez aztán a kettős mérce, gratula.
2018. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Igazi lúzer vagy :D Nekem édes mindegy melyiket választod,de remélem le fog húzni anyagilag valamelyik :) Aztán mehetsz a tesztjeiddel ahova akarsz.Az első is lehet számító pont ilyen spec esetekre kihegyezve,mint amilyen te,és benyeled,no nekem mindegy,de majd ráakadsz te arra a horogra amire kell :)
2018. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Feküdj le, adom a lópokrócot hozzá.
2018. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem. A nok tudjak, hogy tesztelted. Az ezredik tesztet is veszik.


Amugy mibol gondolod, hogy neked van tobb penzed? Nalam itt szoktak elbukni.

2018. ápr. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi a gond fizess, ha prostit akarsz es nincs turelmed.
2018. ápr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nem anyagiasat válaszd. Egyébként mi volt a teszt?
2018. ápr. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!