Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek folytassam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam vele az ismerkedést vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Társkeresőn már napok óta ismerkedek valakivel. Sokat beszélgetünk, sok a közös bennünk, úgy tűnik szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Meg is van beszèlve egy találka ünnepek után.

Viszont -tudom csúnya dolog- de van egy kamuprofilom is, direkt arra hogy leteszteljem azokat akikkel ismerkedek.

Szóval ràírtam a kamuprofillal is, hogy lenne kedve ismerkedni, ő meg azt írta, hogy "Szia, persze ismerkedjünk. Nagyon szimpatikusnak tűnsz képek alapján. Mi a neved és mit keresel?"

Én amióta ismerkedünk nem keresek mást, azt hittem ő is komolyan gondolja.

Folytassam ezek után vele az ismerkedést?

Én mióta ismerkedünk nem is bes



2016. dec. 23. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Szeret ismerkedni.

Ez most baj?

Ne görcsölj rá,ne teszteld.

Személyesen lehet kifaggatni,csak írd fel a kérdéseid,és magolj.

2016. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
persze,miért ne? amíg semmi közötök egymáshoz hadd csináljon amit akar.te is kamúprofilozol ,ha ősszejöttök utána már kérheted,hogy hagyja abba a kutakodást de most még minek?
2016. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, sosem értem az ilyeneket. Nincs problémád, akkor gyártasz magadnak?!

Olyan ez, mint amikor valaki vermet ás saját magának, aztán csodálkozik, hogy beleesik.

2016. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

figyelj már: semmi komoly nincs! nem is találkoztatok!

persze hogy visszaír másoknak is! oké hogy te leálltál mert már eldöntötted, hogy lehet többet akarsz, és nem érdekelnek más arcok, de ő ezt honnan tudja, ha még nem is TALÁLKOZTATOK?!

2016. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát igen de ha ő is komolyabbam gondolná, nem írna vissza másnak ráadásul ilyen kedves stílusban.

Teletűzdelte az ûzenetét smiley-kkal meg minden.

Amùgy a kamuprofilnak direkt egy szebb nőt választottam.

Gondoltam hogy meg fog tetszeni neki, ès úgy is lett...

2016. dec. 23. 11:32
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Wow, mar napok ota ismerkedtek, es meg nem fogadott colibatust? Azt se tudja, ki vagy, csak beszelgetett veled parszor, de ha ezt a kerdest meglatna, tobbszor nem is beszelnetek...
2016. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
és ,ha téged most randizni hívna az álmaid pasija,nem mennél? csak azért mert valakivel beszéltél párszor?nem lehetsz ennyire szabályokhoz kötött.
2016. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer társkeresőn nekem egy csaj, mondta, hogy több emberrel is ismerkedik, kicsit rosszul esett, de szerintem társkeresőn ez a szokás, aztán aki tényleg bejön találkozás alapján, akkor azzal foglalkozik, a többit meg szépen "lekoptatja".


Legalábbis szerintem ez lenne a tisztességes.

2016. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Állított olyat, hogy nem ismerkedik mással? Leírta konkrétan?

Ha igen, akkor jogos az aggodalom.

Ha nem, akkor nem jogos, mert nem hazudik, nem szegi meg a szavát. Az, hogy te mit gondolsz, hogy mit kéne csinálnia, egy dolog. Egy tipikus női dolog, hogy te a kis fejecskédben kitalálod, hogy "ha komolyan gondolja, akkor így csinálja", de a valóságban egyáltalán nincs így, mert - kapaszkodj a bugyidba - az emberek különbözően gondolkodnak. És hát ismerve a mai nőket, teljesen érthető dolog, ha valaki ilyen helyzetben nem utasít el egy kezdeményezést. Simán kiderülhet rólad, hogy valami bolond menyecske vagy, akivel egy-két tali után megszakad a dolog.

Ó, de várj, nem ez kezdődött éppen el?

2016. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn az emberek egyrésze több emberrel is ismerkedik azonos időben.Így szelektálnak, majd eldöntik ki a vonzóbb számukra és az esetek nagyobb részében azzal folytatják.Nekem pont ma reggel volt példa rá, hogy a pasi rámírt, elbeszélgettünk egy ideig, majd azt vettem észre, hogy az utolsó üzenetre már fél órája nem jön válasz tőle.😃 Picit utána néztem és az üzenetei nőttek, de nem miattam.Valakivel jobban belemerült az ismerkedésbe.Nem vártam tovább rá, kiléptem.Van ilyen.😊
2016. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!