Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen kezd ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezd ideális lenni, hogy komolyabb kapcsolatot keres az ember szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen változó. Van, aki már tininek is csak arra vágyik, más 30 fölött se. Nem vagyunk egyformák.
2018. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 ev felett mar normalis ez. De ez nem olyan dolog amot kor alapjan be lehet loni, ez inkabb emberfuggo. Van aki 40 eves koraban is inkabb kalandozik:)

25 f

2018. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Komoly kapcsolatot nem keresel, hanem találsz.

Nem rajtad múlik, hogy miből alakul ki. Van, hogy két ember nem illik össze, hiába akar mindkettő komolyat.

Akivel minden jó, azt meg csak a bolondok dobják el. Aztán ők sírnak évekkel később is, hogy hasonlót se találnak.

Az pedig leginkább szerencse kérdése, hogy ki mikor találkozik olyan emberrel, akivel igazán összeillik.

2018. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

#3 ez épp olyan komolytalan, mint a 'meglátjuk mi lesz belőle'. Ilyen hozzáállású nővel össze se jöttem, nem lehet rá éppíteni. Azt mutatja, hogy a másik nem tudja mit akar. Nekem határozott elképzelésem volt, amiből nem engedtem. Főleg, mikor láttam, hogy mik az alternatívák.


Én már 23 évesen is komolyra vágytam. Kellett még pár év, mire meglett. De meglett.


27/F

2018. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Hogy az ember mikor talalja meg a megfelelo embert a tàrsàt én 16 éves korom óta kapcsolatban vagyok egy 24 éves férfival ő az eletem a mindenem a szerelmem. Hét éve vagyunk egyutt. Én 23L ő 31F
2018. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!