Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ezen testi tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ezen testi tulajdonságok közül melyik számotokra a legzavaróbb?

Figyelt kérdés

Ha egy férfinak:

- kuszák, kopottak a fogai

- nagy duda harangorra van

- semmitmondó barna a szeme

- vékony, etióp módra izmos

- Antarktisz méretű a homloka

Nektek melyik lenne a legzavaróbb ezek közül? Tudom, hogy már egy is válóok lehet, de ha ezek közül mind adott nekem, akkor milyen külső módosításokkal kompenzáljam, hogy egyáltalán rám merjen nézni bárki is? (A fogammal anyagi okokból nem tudok foglalkozni mélyebbre kiterjedően, de ápolom, ahogy tudom és belefér.)



2018. ápr. 1. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Válóoknak azért egyiket sem nevezném :D

Az utolsó kettőt nem nagyon tudom értelmezni, a legzavaróbb talán az első lenne.

A barna szem nem semmitmondó, nagyon is szép a barna szem.

2018. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: vékony, szálkás, de még nem mondható kidolgozott izomzatúnak. A homlok pedig bazinagy, seggig érő.
2018. ápr. 1. 13:12
 3/13 anonim ***** válasza:
A seggig érő homlok, vagyis a kopaszság, és a vékonyság lenne a legzavaróbb.
2018. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Az etióp kinézet csak. A barna szemet én is szeretem. :)
2018. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A barna szem szép, de a kusza, rohadó fogak már nálam tiltólistás. A többi nem zavarna.
2018. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Túlgondoltátok, se kopasz nem vagyok (sőt, kimondottan sok hajam van, csak a homlokom magas) és a fogaim sem rohadnak, kívülről úgy néz ki, mintha rendben lenne, csak a zománc kopott rajta és pár felső fog kuszán áll, ami miatt csak csukott szájjal merek mosolyogni.
2018. ápr. 1. 13:43
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

"semmitmondó barna a szeme"

Menj a p.csába. Már bocsánat. :D

A barna szem nagyon szép, minden változata.


Nem is tudom... Talán a nagy homlok.

2018. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ápolatlan, durván kusza fogak zavarnának, a többi engem nem igazán érdekel, ha amúgy szimpatikus az illető.
2018. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A homlok pedig bazinagy, seggig érő."


Ezt te írtad, én kopaszságnak értelmeztem.


Ha most baj, hogy túlgondoltuk, akkor az egész kérdésed írd át, mert szerintem teljesen átlagos vagy, te toltad túl a jellemzésed negatív irányba.

2018. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szokásom sajnos, irtó ocsmánynak látom magam. Elnézést 9-es, nem megszólni akartalak titeket, csak pontosítani.
2018. ápr. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!