Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a páromnak (nőnemű) mindenki szar mindenkire azt mondja hogy néz már ki?

Figyelt kérdés
Engem is sokszor lenéz érezteti velem hogy ő jobb okosabb nálam. Mindig neki kell igazat adni mindig övé az utolsó szó.A káromkodást ki nem állhatja pl ami nem baj de mindenki káromkodik. Egyszer se mondta még még más nőre vagy férfira hogy csinos vagy jól néz ki. Mindig mindenkit lepocskondiáz. Ez miért van?

2018. ápr. 1. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert valószínűleg nárcisztikus, egoista vagy egyéb személyiségzavara van, de minimum elviselhetetlen természetű. Nem is értem, hogy jöhettél vele össze...


Ilyen kapcsolatban fél percet sem maradnék.

2018. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
"Miért van az hogy a páromnak (nőnemű) mindenki szar mindenkire azt mondja hogy néz már ki?" alapján szerintem kommunikácios nehézségek vannak nálatok, nem feltétlenül a párod hibájábol.
2018. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

#1 leírta egész pontosan. Én is egy pont ilyen lánnyal kavartam (szerinte "jártunk") amit a kérdező leírt.


Azért van, mert valószínűleg elég jól néz ki (legalább is az enyém iszonyú jó bőr volt), és annyira körülrajongják a férfiak, annyi dicséretet kap, hogy teljesen elszáll az egoja, "királykisasszony"/"hercegnő" lesz belőle, akinek minden JÁR, mert ő szép, okos, szexi nő.

2018. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Mert:

-egoista

-rosszindulatú

-utálatos

-felszínes

-avagy a saját önbizalomhiányát leplezi.


Kb ezek jutottak eszembe. Meghogy én ilyen emberrel egy légtérben sem szeretek lenni...

2018. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3 na mivan "hercegnők"? Betalált? :) Hívjátok a bariőiteket is :)
2018. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert nő.
2018. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a 4-es válaszoló vagyok,nő. De ezt a jelenséget én is utálom
2018. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És miért van az hogy folyamat azt nézi ha utcán strandon vagy plázába vagyunk hogy kit milyen nőt nézek? Ha egy nőre csak rápillantok a plafonon van.
2018. ápr. 2. 10:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondom,önbizalomhiány. Viszont ezek szerint még féltékeny is. Minek vagy vele? Mi a jó ebben a kapcsolatban neked?
2018. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8éve vagyunk együtt.Edzőterembe se nagyon tudnék ez okból lemenni mert ott is nők vannak. Vannak jó tulajdonságai is. Viszont az bámt h nem kezel egyenrangú társként. Én pl nem szoktam és nem is szeretek a házimunkában besegíteni úgy gomdolom ez nem a férfi dolga főleg azok után amikor kijelentette h egy nő dolga gyereket nevelni és háztartást vezetni a férfi dolga meg az h dolgozzon és eltartsa a családját. Nem tudom miért vagyok vele nyilván szeretem.. S3x is mindig akkor van amikor ő akarja... Ha pedig ő közeledik felém úgy és visszautasítom akkor meg megsértődik. Ez miért van?
2018. ápr. 2. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!